Програмата за понеделник - Надал и Джокович на корта



27-05-2018 18:40 | Станко Димов

Рафаел Надал ще започне атаката към 11-та титла от Откритото първенство на Франция – „Ролан Гарос“ в понеделник. Испанецът, който е актуален шампион в турнира, ще излезе в последния двубой на централния корт срещу Симоне Болели.

В игра в първия ден от седмицата ще видим и шампионът от 2016-а Новак Джокович, който ще има за съперник бразилеца Рожерио Дутра Силва. На втория по големина корт „Сузан Лаглен“ програмата ще бъде открита с мач на друг бивш шампион от Париж – Стан Вавринка.

Ето и пълната програма за понеделник:

Корт "Филип Шатрие", начало 12:00 часа:
Петра Квитова (Чехия, №8) - Вероника Сепеде Ройг (Парагвай)
Рожерио Дутра Силва (Бразилия) - Новак Джокович (Сърбия, №20)
Даниеле Колинс (САЩ) - Каролина Вожняцки (Дания, №2)
Рафаел Надал (Испания, №1) - Симоне Болели (Италия)

Корт "Сузан Ланглен", начало 12:00 часа:
Гийермо Гарсия-Лопес (Испания) - Стан Вавринка (Швейцария, №23)
Андреа Петкович (Германия) - Кристина Младенович (Франция, №29)
Андреас Сепи (Италия) - Ришар Гаске (Франция, №27)
Мария Шарапова (Русия, №28) - Рихел Хогенкамп (Холандия)

Корт 1, начало 12:00 часа:
Беноа Пер (Франция) - Роберто Сарбайес Баена (Испания)
Доминик Тийм (Австрия, №7) - Иля Ивашка (Беларус)
Лаура Зийгемунд (Германия) - Коко Вандевег (САЩ, №15)
Барбора Крейчикова (Чехия) - Каролина Плишкова (Чехия, №6)

Корт 3, начало 12:00 часа:
София Кенин (САЩ) - Наоми Осака (Япония, №21)
Роберто Баутиста Агут (Испания, №13) - Денис Истомин (Узбекистан)
Диего Шварцман (Аржентина, №11) - Калвин Амери (Франция)
Хедър Уотсън (Великобритания) - Осеан Доден (Франция)

Корт 4, начало 12:00 часа:
Каралайн Долеид (САЩ) - Виктория Голубич (Швейцария)
Ребека Петерсон (Швеция) - Су-Уей Сие (Тайван)
Мирза Башич (Босна и Херцеговина) - Адам Павлашек (Чехия)

Корт 5, начало 12:00 часа:
Камила Джорджи (Италия) - Грейс Мин (САЩ)
Иржи Весели (Чехия) - Душан Лайович (Сърбия)
Джордан Томпсън (Австралия) - Каспър Рууд (Норвегия)

Корт 6, начало 12:00 часа:
Ана Конюх (Хърватия) - Карла Суарес Наваро (Испания, №23)
Петер Гойовчик (Германия) - Камерън Нори (Великобритания)
Борна Чорич (Хърватия) - Филип Колшрайбер (Германия, №22)
Варвара Лепченко (САЩ) - Елизе Мертенс (Белгия, №16)

Корт 7, начало 12:00 часа:
Стефанос Циципас (Гърция) - Карлос Табернер (Испания)
Франсис Тиафо (САЩ) - Сам Куери (САЩ, №12)
Магдалена Рибарикова (Словакия, №19) - Луксика Кумкум (Тайланд)
Луцие Шафаржова (Чехия) - Джесика Понше (Франция)

Корт 8, начало 12:00 часа:
Ернестс Гулбис (Латвия) - Жил Мюлер (Люксембург, №29)
Маркос Багдатис (Кипър) - Сантяго Хиралдо (Колумбия)
Белинда Бенчич (Швейцария) - Дебора Киеза (Италия)
Бернарда Пера (САЩ) - Елена Веснина (Русия)

Корт 9, начало 12:00 часа:
щастлив губещ - Бърнард Томич (Австралия)
Дария Касаткина (Русия, №14) - Кайа Канепи (Естония)
Татяна Мария (Германия) - Кирстен Флипкенс (Белгия)
Орасио Себайос (Аржентина) - Юичи Сугита (Япония)

Корт 12, начало 12:00 часа:
Карен Хачанов (Русия) - Андреас Хайдер-Маурер (Австрия)
Михаела Бузарнеску (Румъния, №31) - Ваня Кинг (САЩ)
Алберт Рамос-Виньолас (Испания, №31) - Михаил Кукушкин (Казахстан)
Катерина Бондаренко (Украйна) - Донна Векич (Хърватия)

Корт 14, начало 12:00 часа:
Лара Аруабарена (Испания) - Тимеа Бабош (Унгария)
Хайме Мунар (Испания) - Давид Ферер (Испания)
Леся Цуренко (Украйна) - Стефани Фьогеле (Швейцария)
Жоао Соуза (Португалия) - Гуидо Пея (Аржентина)

Корт 15, начало 12:00 часа:
Манди Минела (Люксембург) - Мария Сакари (Гърция)
Анастасия Севастова (Латвия, №20) - Марияна Дуке-Марино (Колумбия)
Малек Джазири (Тунис) - Михаил Южни (Русия)

Корт 16, начало 12:00 часа:
Марко Чекинато (Италия) - Мариуш Копил (Румъния)
Далила Якупович (Словения) - Хорхина Гарсия Перес (Испания)
Матю Ебдън (Австралия) - Томас Фабиано (Италия)

Корт 18, начало 12:00 часа:
Катерина Синиакова (Чехия) - Виктория Азаренка (Беларус)
Мадисън Кийс (САЩ, №13) - Сакия Викъри (САЩ)
Николоз Басилашвили (Грузия) - Жил Симон (Франция)
Джон Иснър (САЩ, №9) - Ноа Рубин (САЩ).

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Swedish Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Бостад, Швеция
Настилка: Клей
Награден фонд: €586,140

Official Website | Livescore
Турнир: Croatia Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Умаг, Хърватия
Настилка: Клей
Награден фонд: €586,140

Official Website | Livescore
Турнир: Hall of Fame Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Нюпорт, САЩ
Настилка: Тревна
Награден фонд: $652,245

Official Website | Livescore
Други новини