Осака се завърна на корта успешно

10-03-2019 10:48 | Николай Драганов

Световната №1 Наоми Осака започна с победа защитата на титлата си в Индиън Уелс. Японката се наложи с 6:3, 6:4 над Кристина Младенович, като по този начин взе реванш за загубата си от французойката в Дубай.

В следващия кръг тя ще се изправи срещу Даниел Колинс, която надигра с 6:4, 6:1 Кирстен Флипкенс.

2019-та година е съвсем различна за Каролине Вожняцки, чиито лоши резултати не спират. Шампионката от 2011-та година в Индиън Уелс отпадна във втори кръг след поражение с 5:7, 6:2, 5:7 от Екатерина Александрова.

Рускинята е под №58 в ранглистата, на 24 години, а в следващия кръг ще се изправи срещу поставената под №23 в схемата Белинда Бенчич, която надигра с 6:4, 6:1 Алисън Ван Уйтванк.

Голяма победа записа Винъс Уилямс, която успя да обърне поставената под №3 в схемата Петра Квитова, въпреки че изоставаше със сет и 0:3 гейма пасив. В крана сметка победата дойде след 4:6, 7:5, 6:4.