Хаос и шоу в четвъртък в Рим - програма



Хаос и шоу в четвъртък в Рим - програма
Свързани турнири
Тагове
16-05-2019 09:54 | Николай Драганов

Дъждът в Рим на 15 май предизвика истинска каша в програмата за следващия ден за мачовете от напреварата при мъжете и жените. Днес на корта ще видим всички големи играчи при мъжете и жените, при това - по два пъти. Двубоите започват около 11:00 часа българско време и ще продължат до късно вечерта, стига времето да позволи това.

 

Програма за четвъртък:

 

Централен корт, начало 11:00 часа:

Наоми Осака - Доминика Цибулкова

Жоао Соуса - Роджър Федерер

 

не преди 14:00 часа:

Новак Джокович - Денис Шаповалов

Винъс Уилямс - Конта или Стивънс

 

не преди 20:30 часа:

Николоз Басилашвили - Рафаел Надал

 

не преди 22:00 часа:

Контавейт или Сакари - Путинцева или Квитова

 

Грандстенд, начало 11:00 часа:

Аманда Анисимиова - Кики Бертенс

Жереми Шарди - Рафаел Надал

 

не преди 14:00 часа:

Юлия Путинцева - Петра Квитова

Матео Беретини - Диего Шварцман

Борна Чорич - Роджър Федерер

Джокович или Шаповалов - Колшрайбер или Чекинато

 

"Пиатранджели", начало 11:00 часа:

Доминик Тийм - Фернандо Вердаско

Симона Хареп - Маркета Вондрушова

Раду Албот - Фабио Фонини

Наоми Осака - Михаела Бузарнеску

Халеп или Вондрушова - Касаткина или Синякова

Циципас или Синер - Албот или Фонини

 

Корт №1, начало 11:00 часа:

Гарбине Мугуруса - Даниел Колинс

Ализе Корне - Карла Суарес Наваро

Стефанос Циципас - Яник Синер

Фернандо Вердаско - Карен Хачанов

Кириос или Рууд - Гофен или Дел Потро

 

Корт №2, начало 11:00 часа:

Йохана Конта - Слоун Стивънс

Медисън Кийн - София Кенин

Филип Колшрайбер - Марко Чекинато

Виктория Азаренка - Гарбине Мугуруса

Ян-Ленард Щруф - Кей Нишикори

 

Корт №3, начало 11:00 часа:

Кристина Младенович - Белинда Бенчич

Марин Чилич - Ян-Ленард Щруф

Ник Кириос - Каспър Рууд

Кийс или Кенин - Каролина Плишкова

 

Корт №4, начало 11:00 часа:

Диего Шварцман - Алберт Рамос-Виньолас

Тайлър Фритц - Кей Нишикори

Давид Гофен - Хуан Мартин дел Потро

Ашли Барди - Младенович или Бенчич

 

Корт №5, начало 11:00 часа:

Михаел Бузарнеску - Юлия Гьоргес

Дария Касаткина - Катерина Синякова

Анет Контавейт - Мария Сакари

Корне или Наваро - Анисимова или Бертенс

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Moselle Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Мец, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €586,140

Official Website | Livescore
Турнир: St. Petersburg Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Санкт Петербург
Настилка: Твърда
Награден фонд: $1,248,665

Official Website | Livescore
Други новини