Димитров, Надал и Федерер на корта в сряда - програма



29-05-2019 10:38 | Николай Драганов

Рафаел Надал, Роджър Федерер, Григор Димитров, Стан Вавринка, Каролина Плишкова, Елина Свитолина - това са част от звездите на мъжкия и женски тенис, които ще видим на кортовете на "Ролан Гарос" в четвъртия ден на втория за годината турнир от Големия шлем.

 

Григор Димитров излиза срещу Марин Чилич на новия корт "Симон Матьо" около 15:30 часа българско време, а на двата най-големи корта, горе долу по същото време, ще гледаме Федерер и Надал.

 

Програма за сряда:

 

"Филип Шатрие", начало 12:00 часа:

Слоун Стивънс - Сара Сорибес Тормо

Кей Нишикори - Жо-Вилфред Цонга

Оскар Отте - Роджър Федерер

Виктория Кузмова - Кики Бертенс

 

"Сузан Ленглен", начало 12:00 часа:

Катерина Козлова - Елина Свитолина

Яник Маден - Рафаел Надал

Петра Мартич - Кристина Младенович

Беноа Пер - Пиер-Юг Ербер

 

"Симон Матьо", начало 12:00 часа:

Стефанос Циципас - Юго Делиен

Кристина Кучова - Каролина Плишкова

Григор Димитров - Марин Чилич

Белинда Бенчич - Лаура Зигмунд

 

Корт №1, начало 12:00 часа:

Гарбине Мугуруса - Йохана Ларсон

Хуан Игнасио Лондеро - Ришар Гаске

Стан Вавринка - Кристиан Гарин

Йохана Конта - Лоурън Дейвис

 

Рафаел Надал, Роджър Федерер, Григор Димитров, Стан Вавринка, Каролина Плишкова, Елина Свитолина - това са част от звездите на мъжкия и женски тенис, които ще видим на кортовете на "Ролан Гарос" в четвъртия ден на втория за годината турнир от Големия шлем.

 

Григор Димитров излиза срещу Марин Чилич на новия корт "Симон Матьо" около 15:30 часа българско време, а на двата най-големи корта, горе долу по същото време, ще гледаме Федерер и Надал.

 

Програма за сряда:

 

"Филип Шатрие", начало 12:00 часа:

Слоун Стивънс - Сара Сорибес Тормо

Кей Нишикори - Жо-Вилфред Цонга

Оскар Отте - Роджър Федерер

Виктория Кузмова - Кики Бертенс

 

"Сузан Ленглен", начало 12:00 часа:

Катерина Козлова - Елина Свитолина

Яник Маден - Рафаел Надал

Петра Мартич - Кристина Младенович

Беноа Пер - Пиер-Юг Ербер

 

"Симон Матьо", начало 12:00 часа:

Стефанос Циципас - Хуго Делиен

Кристина Куцова - Каролина Плишкова

Григор Димитров - Марин Чилич

Белинда Бенчич - Лаура Зигмунд

 

Корт №1, начало 12:00 часа:

Гарбине Мугуруса - Йохана Ларсон

Хуан Игнасио Лондеро - Ришар Гаске

Стан Вавринка - Кристиан Гарин

Йохана Конта - Лоурън Дейвис

 

Корт №2, начало 12:00 часа:

Елизе Мертенс - Диан Пери

Давид Гофен - Миомир Кечманович

Никола Маю - Филип Колшрайбер

 

ПЪЛНА ПРОГРАМА ЗА СРЯДА

 

 

Елизе Мертенс - Диан Пери

Давид Гофен - Миомир Кечманович

Никола Маю - Филип Колшрайбер

 

ПЪЛНА ПРОГРАМА ЗА СРЯДА

https://www.rolandgarros.com/en-us/order-of-play

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Erste Bank Open 2019 1 2 3
Григор Димитров ПОБЕДИТЕЛ 6 7
Дамир Джумхур 3 5
Коментар
Турнир: Swiss Indoors
Категория: Друг
Място на провеждане: Базел, Швейцария
Настилка: Зала
Награден фонд: €2,219,975

Official Website | Livescore
Турнир: Erste Bank Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Виена, Австрия
Настилка: Зала
Награден фонд: €2,443,810

Official Website | Livescore
Други новини