Пълна програма за първия ден на Уимбълдън



30-06-2019 16:19 | Станко Димов

В понеделник започват срещите от Уимбълдън. По традиция първият мач на централния корт ще бъде с участието на шампиона от миналата година Новак Джокович, който ще има за съперник опитния германски тенисист Филип Колшрайбер. Началото на срещата е 15:00 часа българско време.

След Ноле в игра на най-голямата тенис арена в „Ол Ингланд Клъб“ ще видим също шампионката от US Open и Australian Open Наоми Осака, както и една от надеждите на домакините Кайл Едмънд.

В понеделник участието си в Уимбълдън ще започне и Григор Димитров. Българинът ще има за съперник 20-годишния французин Корентин Муте, а срещата между тях е трета от програмата на Корт 15.

Ето и цялата програма за първия ден от Уимбълдън 2019:

Централен корт, начало 15:00 часа:
Новак Джокович - Филип Колшрайбер
Юлия Путинцева - Наоми Осака
Кайл Едмънд - Хауме Мунар

Корт 1, начало 15:00 часа:
Симона Халеп - Аляксандра Саснович
Иржи Весели - Александър Зверев
Винъс Уилямс - Кори Гаф

Корт 2, начало 13:00 часа:
Стан Вавринка - Рубен Бемелманс
Ли Жу - Каролина Плишкова
Томас Фабиано - Стефанос Циципас
Каролина Вожняцки - Сара Сорибес Тормо

Корт 3, начало 13:00 часа:
Кевин Андерсън - Пиер-Юг Ербер
Феликс Оже-Алиасим - Вашек Поспишил
Пражнеш Гунесваран - Милош Раонич
Ализе Корне - Виктория Азаренка

Корт 18, начало 13:00 часа:
Елина Свитолина - Дария Гаврилова
Карен Хачанов - Соонво Квон
Данийл Медведев - Паоло Лоренци

не преди 20:00 часа:
Су-Уей Сие - Елена Остапенко

Корт 4, начало 13:00 часа:
Петер Гойовчик - Роберто Баутиста Агут
Ана Каролина Шмиедлова - Моника Пуиг
Даниел Колинс - Зарина Диас
Лоренцо Сонего - Марсел Гранойерс

Корт 6, начало 13:00 часа:
Полона Херцог - Виктория Кузмова
Михаела Бузарнеску - Джесика Пегула
Хуберт Хуркаш - Душан Лайович
Роберто Карбайес Баена - Миомир Кечманович

Корт 7, начало 13:00 часа:
Седрик-Марсел Щебе - Рейли Опелка
Каролина Мухова - Александра Крунич
Андреа Арнаболди - Иво Карлович
Далила Якупович - Кирстен Флипкенс

Корт 8, начало 13:00 часа:
Даяна Ястремска - Камила Джорджи
Ернестс Гулбис - Леонардо Майер
Пабло Кареньо Буста - Алексей Попирин

Корт 9, начало 13:00 часа:
Мари Бузкова - Мона Бартел
Стив Дарси - Миша Зверев
Вероника Кудерметова - Яслин Бонавентур
Жереми Шарди - Мартин Клижан

Корт 10, начало 13:00 часа:
Маргарита Гаспарян - Анна-Лена Фрийдзам
Денис Кудла - Малек Джазири
Анастасия Потапова - Жил Тейхман
Ребека Петершон - Янина Викмайер

Корт 11, начало 13:00 часа:
Маркос Хирон - Фелисиано Лопес
Ига Свиатек - Виктория Голубич
Пабло Куевас - Дамир Джумхур

Корт 14, начало 13:00 часа
София Кенин - Астра Шарма
Шелби Роджърс - Анет Контавейт
Жозеф Ковалик - Робин Хаасе
Беноа Пер - Хуан Игнасио Лондеро

Корт 15, начало 13:00 часа:
Янко Типсаревич - Йошихито Нишиока
Маркета Вондрушова - Мадисън Бренгъл
Григор Димитров - Корентин Муте

не преди 20:00 часа:
Шуай Джан - Каролин Гарсия

Корт 16, начало 13:00 часа:
Бернарда Пера - Мария Сакари
Андреас Сепи - Николас Хари
Камил Майхржак - Фернандо Вердаско
Айла Томлянович - Дария Касаткина

Корт 17, начало 13:00 часа:
Мадисън Кийс - Луксика Кумкум
Петра Мартич - Дженифър Бреди
Мариуш Копил - Гуидо Пея

не преди 19:30 часа:
Брадли Клан - Давид Гофен

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Moselle Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Мец, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €586,140

Official Website | Livescore
Турнир: St. Petersburg Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Санкт Петербург
Настилка: Твърда
Награден фонд: $1,248,665

Official Website | Livescore
Други новини