Програмата за вторник – Федерер и Надал на корта



01-07-2019 16:47 | Станко Димов

Във вторник ще се изиграят последните срещи от първия кръг на Уимбълдън. На централния корт последователно в игра ще видим шампионката от миналата година Ангелик Кербер, както и многократните победители в турнира Роджър Федерер и Серина Уилямс.

На Корт №1 пък ще се подвизават световната №1 Ашли Барти, както и двукратният победител в надпреварата Рафаел Надал.

Ето и цялата програма за вторник:

Централен корт, начало 15:00 часа:
Татяна Мария - Ангелик Кербер
Лойд Харис - Роджър Федерер
Серина Уилямс - Джулия Гато-Монтиконе

Корт 1, начало 15:00 часа:
Ашли Барти - Сайсай Джан
Ана Богдан - Йохана Конта
Юичи Сугита - Рафаел Надал

Корт 2, начало 13:00 часа:
Слоун Стивънс - Тимеа Бачински
Доминик Тийм - Сам Куери
Мария Шарапова - Полин Пармантие
Каспър Рууд - Джон Иснър

Корт 3, начало 13:00 часа:
Ник Кириос - Джордан Томпсън
Беатрис Хадад Мая - Гарбине Мугуруса
Онс Жабур - Петра Квитова
Марин Чилич - Адриан Манарино

Корт 12, начало 13:00 часа:
Кей Нишикори - Тиаго Монтейро
Лаура Зийгемунд - Кейти Суон
Бърнард Томич - Жо-Вилфред Цонга
Кики Бертенс - Манди Минела

Корт 18, начало 13:00 часа:
Федерико Делбонис - Даниел Еванс
Анастасия Павлюченкова - Белинда Бенчич
Карла Суарес Наваро - Саманта Стосър
Франсис Тиафо - Фабио Фонини

Корт 4, начало 13:00 часа:
Екатерина Александрова - Катерина Синякова
Жил Симон - Салваторе Карузо
Ян-Ленард Щруф - Раду Албот

Корт 5, начало 13:00 часа:
Барбора Стрицова - Леся Цуренко
Катерина Козлова - Лорън Дейвис
Доминик Кьопфер - Филип Краинович
Пабло Андухар - Михаил Кукушкин

Корт 6, начало 13:00 часа:
Светлана Кузнецова - Алисън Ван Ойтванк
Магда Линет - Ана Калинская
Ясутака Учияма - Тенис Сандгрен
Гуидо Андреоци - Ласло Джере

Корт 7, начало 13:00 часа:
Стив Джонсън - Алберт Рамос-Виньолас
Яфан Ванг - Тереза Мартинцова
Лесли Керкхофе - Ивана Джорович
Уго Делиен - Джон Милман

Корт 8, начало 13:00 часа:
Елизе Мертенс - Фиона Феро
Брейдън Шнур - Маркос Багдатис
Джей Кларк - Ноа Рубин
Арина Родионова - Тейлър Таузънд

Корт 9, начало 13:00 часа:
Стефани Фьогеле - Кайа Канепи
Кристиан Гарин - Андрей Рубльов
Кайа Юван - Кристина Плишкова
Мартон Фучович - Денис Новак

Корт 10, начало 13:00 часа:
Вера Лапко - Киан Ван
Матео Беретини - Аляз Бедене
Паула Бадоса - Варвара Флинк
Александър Бублик - Грегори Барере

Корт 14, начало 13:00 часа:
Хариет Дарт - Кристина Макхейл
Тамара Зидансек - Южени Бушар
Денис Шаповалов - Рикардас Беранкис
Люка Пуй - Ришар Гаске

Корт 15, начало 13:00 часа:
Марко Чекинато - Алекс Де Минор
Виталия Дятченко - Кристина Младенович
Матю Ебдън - Диего Шварцман
Дона Векич - Алисън Риск

Корт 16, начало 13:00 часа:
Андреа Петкович - Моника Никулеску
Денис Истомин - Камерън Нори
Тейлър Фриц - Томас Бердих

Корт 17, начало 13:00 часа:
Джеймс Уард - Николоз Басилашвили
Аманда Анисимова - Сорана Кърстя
Елена-Габриела Русе - Юлия Гьоргес
Жоао Соуза - Пол Юб

_____
 

Абонирайте се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube


 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: ATP World Tour Finals
Категория: Мастърс
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Зала
Награден фонд: $9,000,000

Official Website | Livescore
Други новини