Програмата за сряда – шампионът отново в игра



02-07-2019 19:54 | Станко Димов

Излезе програмата за третия ден от Уимбълдън. Ето какво ни предстои да гледаме:  

Централен корт, начало 15:00 часа:
Моника Пуиг - Каролина Плишкова
Кайл Едмънд - Фернандо Вердаско
Новак Джокович - Денис Кудла

Корт 1, начало 15:00 часа:
Хедър Уотсън - Анет Контавейт
Карен Хачанов - Фелисиано Лопес
Каролина Вожняцки - Вероника Кудерметова

Корт 2, начало 13:00 часа:
Стан Вавринка - Рейли Опелка
Симона Халеп - Михаела Бузарнеску
Кевин Андерсън - Янко Типсаревич
Кори Гоф - Магдалена Рибарикова

Корт 3, начало 13:00 часа:
Елина Свитолина - Маргарита Гаспарян
Робин Хаасе - Милош Раонич
Феликс Оже-Алиасим - Корентин Муте
Мадисън Кийс - Полона Херцог

Корт 12, начало 13:00 часа:
Виктория Азаренка - Айла Томлянович
Данийл Медведев - Алексей Попирин
Андреас Сепи - Гуидо Пея
Даниел Колинс - Анастасия Севастова

Корт 18, начало 13:00 часа:
Су-Уей Сие - Кирстен Флипкенс
Жереми Шарди - Давид Гофен
София Кенин - Даяна Ястремска

Корт 14, начало 13:00 часа:
Мерие Бузкова - Мария Сакари
Иво Карлович - Томас Фабиано
Марсел Гранойерс - Юго Умбер

Корт 15, начало 13:00 часа:
Беноа Пер - Миомир Кечманович
Виктория Голубич - Юлия Путинцева

Корт 16, начало 13:00 часа:
Пабло Куевас - Иржи Весели
Стив Дарси - Роберто Баутиста Агут
Янина Викмайер - Шуай Джан
Петра Мартич - Анастасия Потапова

Корт 17, начало 13:00 часа:
Мадисън Бренгъл - Каролина Мухова
Леонардо Майер - Хуберт Хуркаш

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Swiss Open Gstaad
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Гщаад, Швейцария
Настилка: Клей
Награден фонд: €586,140

Official Website | Livescore
Турнир: Atlanta Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Атланта, САЩ
Настилка: Твърда
Награден фонд: $777,385

Official Website | Livescore
Турнир: Hamburg European Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Хамбург, Германия
Настилка: Клей
Награден фонд: €1,855,490

Official Website | Livescore
Други новини