Програмата на "Ролан Гарос" за понеделник



23-05-2011 05:17 | Николай Драгиев

Програмата за втория ден на "Ролан Гарос" 2011, срещите стартират след 12,00 часа българско време:

Корт "Филип Шатрие"(двубоите вървят един след друг):
Мелани Уден (САЩ) - Франческа Скиавоне (Италия, №5): 0:1 (в срещите между двете до момента)
Тиемо Де Бакер (Холандия) - Новак Джокович (Сърбия, №2): не са се срещали досега
Фелисиано Лопес (Испания) - Роджър Федерер (Швейцария, №3): 0:8
Марион Бартоли (Франция, №11) - Анна Татишвили (Грузия): не са се срещали

Корт "Сузан Ленглен":

Араван Резаи (Франция) - Ирина-Камелия Бегу (Румъния): 1:0
Вера Звонарьова (Русия, №3) - Лурдес Домингес Лино (Испания): 0:0
Бьорн Пау (Германия, к) - Гаел Монфис (Франция, №9): не са се срещали
Ришар Гаске (Франция, №13) - Радек Щепанек (Чехия): 0:2

Корт номер 1
Хуан Мартин дел Потро (Аржентина, №25) - Иво Карлович (Хърватия): 1:0
Микаел Лодра (Франция, №22) - Стив Дарси (Белгия, к): 1:0
Евгения Родина (Русия) - Ирина Бремон (Франция): не са се срещали
Каролина Вожняцки (Дания, №1) - Кимико Дате Крум (Япония): 1:0

Корт номер 2
Шуай Жанг (Китай) - Даниела Хантухова (Словакия, №28): не са се срещали
Томаш Бердих (Чехия, №6) - Стефан Робер (Франция, к): не са се срещали
Грета Арн (Унгария) - Петра Квитова (Чехия, №9): не са се срещали
Маркос Багдатис (Кипър, №27) - Фредерико Жил (Португалия): 0:1

Корт номер 3
Го Соеда (Япония) - Михаил Южни (Русия, №12): не са се срещали
Патрисия Мйер (Австрия) - Агниешка Радванска (Полша, №12): 0:1
Мария Кириленко (Русия, №25) - Коко Вандевеге (САЩ): не са се срещали
Флорен Сера (Франция) - Игор Андреев (Русия): 1:2

Корт номер 4
Андрей Голубьов (Казахстан) - Томас Белучи (Бразилия, №23): не са се срещали
Сандра Захлавова (Чехия) - Цзе Чжън (Китай): не са се срещали
Томас Шурел (Холандия) - Максимо Гонсалес (Аржентина): не са се срещали

Корт номер 5
Анжелик Кербер (Германия) - Едина Галовиц (Румъния): 1:0
Виктория Кутузова (Украйна) - Шанел Шийпърс (Южна Африка): 0:0
Филип Пецчнер (Германия) - Миша Зверев (Германия): 2:0
Алекс Богомолов (САЩ) - Марсел Гранойерс (Испания): 0:0

Корт номер 6
Юлиян Райстер (Германия) - Виктор Троицки (Сърбия, №15): 0:0
Денис Гремелмайер (Германия) - Николай Давиденко (Русия, №28): 0:0
Саня Мирза (Индия) - Кристина Бароа (Германия): 0:0
Юнри Намигата (Япония) - Александра Возняк (Канада): 0:0

Корт номер 7
Анастасия Родионова (Австралия) - Надя Петрова (Русия, №26): 0:1
Марди Фиш (САЩ, №10) - Рикардо Мело (Бразилия): 1:1
Беноа Пер (Франция) - Виктор Ханеску (Румъния): 0:1
Стефани Форец (Франция) - Хедър Уотсън (Великобритания): 1:1

Корт номер 8
Роберта Винчи (Италия, №30) - Алберта Брианти (Италия): 1:0
Потито Стараче (Италия) - Алехандро Файа (Колумбия): 0:0
Агнеж Савай (Унгария) - Олга Говорцова (Беларус): 3:0

Корт номер 10
Даниел Брандс (Германия) - Михаил Кукушкин (Казахстан): 0:1
Джил Крейбас (САЩ) - Елени Данилиду (Гърция): 1:3
Карлос Берлок (Аржентина) - Бърнард Томич (Австралия): 0:0

Корт номер 11
Анасастия Пивоварова (Русия) - Нурия Лагостера Вивес (Испания): 0:0
Алберт Рамос (Испания) - Хавиер Марти (Испания): 1:0
Леонардо Майер (Аржентина) - Дъстин Браун (Германия): 0:0

Корт номер 14
Кристина МакХейл (САЩ) - Сара Ерани (Италия): 0:0
Юнг-Ян Чан (Тайван) - Клара Закопалова (Чехия, №31): 0:0
Симоне Болели (ИТалия) - Франк Данчевич (Канада): 1:1
Пабло Куевас (Уругвай) - Антонио Веич (Хърватия): 1:0

Корт номер 16
Михаел Берер (Германия) - Милош Раонич (Канада, №26): 0:0
Ан Кьотавонг (Великобритания) - Весна Долонц (Русия): 0:0
Забине Лисицки (Германия) - Акгул Аманмурадова (Узбекистан): 1:0
Тобиас Камке (Германия) - Оливие Рокус (Белгия): 0:1

Корт номер 17
Томи Хаас (Германия) - Марсел Илхан (Турция): 0:0
Янко Типсаревич (Сърбия, №29) - Брайън Дабул (Аржентина): 0:0
Пън Шуай (Китай, №29) - Тамира Пашек (Австрия): 0:0
Кайа Канепи (Естония) - София Арвидсон (Швеция): 2:0

МОЖЕТЕ ДА ГЛЕДАТЕ СРЕЩИТЕ ТУК!




Коментари
Турнир: Moselle Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Мец, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €586,140

Official Website | Livescore
Турнир: St. Petersburg Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Санкт Петербург
Настилка: Твърда
Награден фонд: $1,248,665

Official Website | Livescore
Други новини