Програмата на "Ролан Гарос" за вторник - Гришо на корта



24-05-2011 01:59 | Николай Драгиев

Програмата за третия ден на "Ролан Гарос" 2011, срещите стартират след 12,00 часа българско време:

Корт "Филип Шатрие"
(двубоите вървят един след друг):
Виржини Разано (Франция) - Ярмила Гайдошова (Австралия, №24): 1:1 (в срещите между двете)
Мария Шарапова (Русия, №7) - Миряна Лучич (Хърватия): 0:0
Рафаел Надал (Испания, №1) - Джон Иснър (САЩ): 2:0
Майкъл Ръсел (САЩ) - Жил Симон (Франция, №18): 0:0 - не са играли досега


Корт "Сузан Ленглен":

Анди Мъри (Великобритания) - Ерик Продон (Франция): 0:0
Йохана Ларсон (Швеция) - Ана Иванович (Сърбия, №20): 0:1
Бенямин Бекер (Германия) - Робин Сьодерлинг (Швеция, №5): 0:3
Анастасия Якимова (Беларус) - Ким Клайстерс (Белгия, №2): 0:1

Корт номер 1
Ли На (Китай, №6) - Барбора Захлавова Стрицова (Чехия): 1:0
Андреас Бек (Германия) - Юрген Мелцер (Австрия, №8): 0:2
Андреа Хлавачкова (Чехия) - Виктория Азаренка (Беларус, №4): 0:1
Жереми Шарди (Франция) - Григор Димитров (България): 0:0 - не са играли!

Корт номер 2
Зузана Ондрашкова (Чехия) - Каролина Гарсия (Франция): 0:0
Арно Клемон (Франция) - Филипо Воландри (Италия): 1:0
Хуан Монако (Аржентина) - Фернандо Вердаско (Испания, №16): 6:2
Андреа Петкович (Германия, №15) - Бояна Йовановски (Сърбия): 0:0

Корт номер 3

Иван Любичич (Хърватия) - Сомдев Деварман (Индия): 0:0
Доминика Цибулкова (Словакия, №22) - Ваня Кинг (САЩ): 0:2
Едуард Роже-Васлен (Франция) - Лукаш Росол (Чехия): 1:0
Полин Парментие (Франция) - Ксения Первак (Русия): 1:0

Корт номер 4
Корина Дентони (Италия) - Анабел Медина Гаригес (Испания): 0:0
Даниел Химено-Травер (Испания) - Робин Хаасе (Холандия): 0:0
Анастасия Севастова (Латвия) - Луцие Храдечка (Чехия): 0:0

Корт номер 5
Силвия Солер-Еспиноса (Испания) - Елена Веснина (Русия): 0:0
Сантяго Хиралдо (Колумбия) - Пабло Андухар (Испания): 1:0
Марина Еракович (Нова Зеландия) - Аранча Рус (Холандия): 0:0
Лора Пус-Тио (Испания) - Александра Дюлгеру (Румъния, №27): 0:0

Корт номер 6
Александър Долгополов (Украйна, №21) - Райнер Шутлер (Германия): 10
Николас Алмагро (Испания, №11) - Лукаш Кубот (Полша): 3:0
Елена Балтача (Великобритания) - Слоан Стивънс (САЩ): 0:0

Корт номер 7
Кристина Младенович (Франция) - Аюми Морита (Япония): 0:0
Сам Куери (САЩ, №24) - Филип Колшрайбер (Германия): 1:1
Кевин Андерсон (ЮАР, №32) - Никола Маю (Франция): 0:1
Пати Шнидер (Швейцария) - Сорана Кърстя (Румъния): 0:1


МОЖЕТЕ ДА ГЛЕДАТЕ СРЕЩИТЕ ТУК!




Коментари
Турнир: Stockholm Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Стокхолм, Швеция
Настилка: Зала
Награден фонд: €711,275

Official Website | Livescore
Турнир: European Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Антверп, Белгия
Настилка: Зала
Награден фонд: €711,275

Official Website | Livescore
Турнир: Kremlin Cup
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Москва, Русия
Настилка: Зала
Награден фонд: $922,520

Official Website | Livescore
Други новини