Програмата на Уимбълдън за понеделник - Надал, Мъри, Родик, Пиронкова



20-06-2011 04:41 | Николай Драгиев

125-ото издание на Уимбълдън стартира днес. Българското участие започва с мача на Цветана Пиронкова срещу Камила Джорджи (Италия). Двубоят ще започне не преди 19,00 часа българско време, но допълнително ще стане ясно на кой корт ще се проведе.

Вижте програмата за деня и резултатите в срещите между отделните тенисисти:

Централен корт, 15 часа българско време:
Рафаел Надал (Испания) - Майкъл Ръсел: 0-0 (не са играли досега)
Франческа Скиавоне (Италия) - Йелена Докич: 0-3
Анди Мъри (Великобритания) - Даниел Химено-Травер (Испания): 1-0

Корт номер 1, 15 часа българско време:
Алисън Риске (САЩ) - Вера Звонарьова (Русия): 0-0
Филипо Воландри (Италия) - Томас Бердих (Чехия): 2-3
Андреас Бек (Германия) - Анди Родик (САЩ): 0-0

Корт номер 2, 14 часа българско време:
Акгул Аманмурадова (Узбекистан) - Винъс Уилямс (САЩ): 0-0
Гаел Монфис (Франция) - Матиас Бахингер (Германия): 0-0
Магдалена Рибарикова (Словакия) - Виктория Азаренка: 0-0
Радек Щепанек (Чехия) - Фернандо Вердаско (Испания): 3-2

Корт номер 3, 14 часа българско време:
Кейти О`Брайън (Великобритания) - Кимико Дате Крум (Япония): 0-0
Потито Стараче (Италия) - Станислас Вавринка (Швейцария): 0-3
Иван Любичич (Хърватия) - Марин Чилич (Хърватия): 1-0
Йелена Янкович (Сърбия) - Мария Хосе Мартинес Санчес (Испания): 0-1

Корт номер 4, 14 часа българско време:
Фелисиано Лопес (Испания) - Михаел Берер (Германия): 1-0
Едуард Роже-Васлен (Франция) - Жил Симон (Франция): 0-0
Анастасия Павлюченкова (Русия) - Леся Цуренко (Украйна): -0-

Корт номер 5, 14 часа българско време:

Пабло Андухар (Испания) - Райън Суитинг (САЩ): 0-0
Катерина Бондаренко (Украйна) - Ализе Корне (Франция): 1-0
Барбора Захлавова Стрицова (Чехия) - Александра Вожняк (Канада): 0-0
Ирина Фалкони (САЩ) - Стефани Дюбоа (Канада): 1-1

Корт номер 6, 14 часа българско време:
Грега Жемля (Словения) - Лукаш Лацко (Словакия): 0-1
Тобиас Камке (Германия) - Блаж Кавчич (Словения): 0-2
Ребека Марино (Канада) - Патрисия Майер (Австрия): 0-0

Корт номер 7, 14 часа българско време:
Елена Веснина (Русия) - Лаура Пус-Тио (Испания): 0-0
Рубен Бемелманс (Белгия) - Жулиен Бенето (Франция): 0-0
Сандра Захлавова (Чехия) - Ивета Бенешова (Чехия): 0-0
Кай-Чан Чън (Тайван) - Марина Еракович (Нова Зеландия): 0-0

Корт номер 8, 14 часа българско време:
Шахар Пеер (Израел) - Ксения Первак (Русия): 0-0
Фредерико Жил (Португалия) - Дуди Села (Израел): 0-0
Оливие Рокус (Белгия) - Кени Де Шепе (Франция): 0-0

Корт номер 9, 14 часа българско време:

Анастасия Пивоварова (Русия) - Анна Татишвили (Грузия): 0-0
Игор Куницин (Русия) - Игор Сайслинг (Холандия): 0-0
Ярослав Поспишил (Чехия) - Виктор Ханеску (Румъния): 0-0

Корт номер 10, 14 часа българско време:

Сорана Кърстя (Румъния) - Полин Парментие (Франция): 1-0
Мартин Фишер (Австрия) - Симоне Болели (Италия): 0-1
Моника Никулеску (Румъния) - Сибиле Бамер (Австрия): 0-1

Корт номер 12, 14 часа българско време:
Марди Фиш (САЩ) - Марсел Гранойерс (Испания): 0-0
Шуай Жан (Китай) - Светлана Кузнецова (Русия): 0-1
Иво Карлович (Хърватия) - Янко Типсаревич (Сърбия): 0-1
Наоми Броуди (Великобритания) - Ан Киотавонг (Великобритания): 0-2

Корт номер 14, 14 часа българско време:
Фабио Фонини (Италия) - Милош Раонич (Канада): 0-0
Кристина МакХейл (САЩ) - Екатерина Макарова (Русия): 0-0
Серхий Стаховски (Украйна) - Даниел Кокс (Великобритания): 0-0
Вера Душевина (Русия) - Роберта Винчи (Италия): 3-0

Корт номер 15, 14 часа българско време:
Филип Колшрайбер (Германия) - Денис Истомин (Узбекистан): 0-1
Сара Ерани (Италия) - Кайа Канепи (Естония): 1-1
Арно Клемон (Франция) - Лукаш Кубот (Полша): 0-1

Корт номер 16, 14 часа българско време:

Томас Белучи (Бразилия) - Райнер Шутлер (Германия): 0-0
Хуан Игнасио Чела (Аржентина) - Маринко Матошевич (Австралия): 0-0
Ваня Кинг (САЩ) - Петра Мартич (Хърватия): 0-0

Корт номер 17, 14 часа българско време:
Донълд Йънг (САЩ) - Алекс Богомолов (САЩ): 0-0
Аюми Морита (Япония) - Тамира Пашек (Австрия): 0-0
Весна Долонц (Русия) - Надя Петрова (Русия): 0-0
Даниела Хантухова (Словакия) - Виталия Дяченко (Русия): 0-0

Корт номер 18, 14 часа българско време:

Янина Викмайер (Белгия) - Варвара Лепченко (САЩ): 0-0
Ришар Гаске (Франция) - Сантяго Хиралдо (Колумбия): 1-0
Хуан Мартин дел Потро (Аржентина) - Флавио Чипола (Италия): 0-0
Стефани Форец-Гакон (Франция) - Андреа Петкович (Германия): 0-0

Корт номер 19, 14 часа българско време:
Жил Мюлер (Люксембург) - Томи Хаас (Германия): 1-1
Джил Крейбас (САЩ) - Александра Дюлгеру (Румъния): 0-0
Робин Хаасе (Холандия) - Пере Риба (Испания): 1-0

Не преди 19,00 часа българско време:
Петра Квитова (Чехия) - Алекса Глач (САЩ)
Цветана Пиронкова (България) - Камила Джорджи (Италия)


МОЖЕТЕ ДА ГЛЕДАТЕ ДВУБОИТЕ ТУК!




Коментари
Други новини