Програмата на Уимбълдън за вторник - Димитров, Пиронкова, Федерер, Джокович, Уилямс, Вожняцки, Иснър-Маю



21-06-2011 04:04 | Николай Драгиев

Във втория ден на Уимбълдън 2011 ще видим двамата най-добри български тенисисти - Цветана Пиронкова и Григор Димитров. Двамата излизат като абсолютни фаворити срещу доста по-скромни като възможности опоненти.

Цвети ще започне в 14,00 часа, докато Гришо надали ще има възможност да играе преди 19-20,00 часа, стига и времето над Лондон да позволява. И двата мача няма да бъдат излъчвани с картина.

Част от топфаворитите влизат в турнира - Роджър Федерер, Серина Уилямс, Новак Джокович и Анди Родик. Ще се проведе и повторението на титаничния сблъсък между Джон Иснър и Никола Маю.

Вижте програмата за деня и резултатите в срещите между отделните тенисисти:

Централен корт, 15 часа българско време:
Араван Резаи (Франция) - Серина Уилямс (САЩ, №7): 0-1
Михаил Кукушкин (Казахстан) - Роджър Федерер (Швейцария, №3): 0-0 (не са играли досега)
Жереми Шарди (Франция) - Новак Джокович (Сърбия, №2): 0-5

Корт номер 1, 15 часа българско време:
Андреас Бек (Германия) - Анди Родик (САЩ, №8): 0-0
Каролина Вожняцки (Дания, №1) - Аранча Пара Сантонха (Испания): 0-0
Робин Сьодерлинг (Швеция, №5) - Филип Пецчнер (Германия): 2-0

Корт номер 2, 14 часа българско време:
Радек Щепанек (Чехия) - Фернандо Вердаско (Испания, №21): 3-2
Магдалена Рибарикова (Словакия) - Виктория Азаренка: 0-0; доиграване.
Джеймс Уорд (Великобритания) - Микаел Лодра (Франция, №19): 0-0
Ли На (Китай, №3) - Алла Кудрявцева (Русия): 1-0

Корт номер 3, 14 часа българско време:
Йелена Янкович (Сърбия) - Мария Хосе Мартинес Санчес (Испания): 0-1
Иван Любичич (Хърватия) - Марин Чилич (Хърватия): 1-0; доиграване.
Давид Ферер (Испания, №7) - Беноа Пер (Франция): 0-0
Джон Иснър (САЩ) - Никола Маю (Франция): 1-1
Матилде Йохансон (Франция) - Хедър Уотсън (Великобритания): 0-0

Корт номер 4, 14 часа българско време:
Анастасия Павлюченкова (Русия) - Леся Цуренко (Украйна): 0-0
Едуард Роже-Васлен (Франция) - Жил Симон (Франция, №15): 6:4 4:6 3:6 5:4
Хуан Монако (Аржентина) - Михаил Южни (Русия, №18): 1-0
Алехандро Файа (Колумбия) - Юрген Мелцер (Австрия, №11): 0-1
Олга Говорцова (Беларус) - Агниешка Радванска (Полша, №13): 0-1

Корт номер 5, 14 часа българско време:
Барбора Захлавова Стрицова (Чехия) - Александра Вожняк (Канада): 0-0
Катерина Бондаренко (Украйна) - Ализе Корне (Франция): 7:5, доиграване.
Флориан Майер (Германия, №20) - Даниел Евънс (Великобритания): 0-0
Кевин Андерсън (ЮАР) - Иля Марченко (Украйна): 1-0
Лурдес Домингес Лино (Испания) - Ромина Опранди (Италия): 1-0

Корт номер 6, 14 часа българско време:
Ребека Марино (Канада) - Патрисия Майер (Австрия): 0-0
Тобиас Камке (Германия) - Блаж Кавчич (Словения): 6:3, 7:6, 1:5
Ксавие Малис (Белгия) - Миша Зверев (Германия): 0-0
Александър Долгополов (Украйна, №22) - Фернандо Гонсалес (Чили): 1-0
Кристина Бароа (Германия) - Петра Цетковска (Чехия): 0-0

Корт номер 7, 14 часа българско време:
Кай-Чан Чън (Тайван) - Марина Еракович (Нова Зеландия): 0-0
Сандра Захлавова (Чехия) - Ивета Бенешова (Чехия): 0-0
Рикардо Мело (Бразилия) - Франк Данчевич (Канада): 0-0
Флорен Сера (Франция) - Андреас Хайдер-Маурер (Австрия): 0-0
Цзе Чжън (Китай) - Зузана Ондрашкова (Чехия): 1-0

Корт номер 8, 14 часа българско време:
Даниела Хантухова (Словакия) - Виталия Дяченко (Русия): 0-0
Оливие Рокус (Белгия) - Кени Де Шепе (Франция): 0-0
Сомдев Деварман (Индия) - Денис Гремелмайер (Германия): 0-0
Забине Лисицки (Германия) - Анастасия Севастова (Латвия): 0-0
Анастасия Родионова (Австралия) - Андреа Хлавачкова (Чехия): 0-0

Корт номер 9, 14 часа българско време:
Саня Мирза (Индия) - Виржини Разано (Франция): 0-1
Ярослав Поспишил (Чехия) - Виктор Ханеску (Румъния): 4:6, 1:2
Рик де Вуст (ЮАР) - Рубен Рамирес Идалго (Испания): 0-0
Иван Додиг (Хърватия) - Райън Харисън (САЩ): 0-0
Коко Вандевеге (САЩ) - Елени Данилиду (Гърция): 0-0

Корт номер 10, 14 часа българско време:
Ирина Фалкони (САЩ) - Стефани Дюбоа (Канада): 1-1
Карлос Берлок (Аржентина) - Карлос Бек (Словакия): 0-0
Кирстен Флипкенс (Белгия) - Пън Шуай (Китай, №20): 0-1
Григор Димитров (България) - Седрик-Марсел Щебе (Германия): 1-0
Луцие Шафаржова (Чехия, №31) - Луцие Храдечка (Чехия) 1-0
 
Корт номер 12, 14 часа българско време:

Наоми Броуди (Великобритания) - Ан Киотавонг (Великобритания): 0-2
Иво Карлович (Хърватия) - Янко Типсаревич (Сърбия): 0-1
Елена Балтача (Великобритания) - Мона Бартел (Германия): 0-0
Кей Нишикори (Япония) - Лейтън Хюит (Австралия): 0-0
Ана Иванович (Сърбия, №18) - Мелани Уден (САЩ): 1-0

Корт номер 14, 14 часа българско време:
Петра Квитова (Чехия) - Алекса Глач (САЩ)
Серхий Стаховски (Украйна) - Даниел Кокс (Великобритания): 6:2, 0:1
Бърнард Томич (Австралия) - Николай Давиденко (Русия, №29): 0-0
Саманта Стосър (Австралия, №10) - Мелинда Чинк (Унгария): 1-0
Клара Закопалова (Чехия) - Емили Уебли-Смит (Великобритания): 0-0

Корт номер 15, 14 часа българско време:
Вера Душевина (Русия) - Роберта Винчи (Италия): 3-0
Арно Клемон (Франция) - Лукаш Кубот (Полша): доиграване.
Игор Андреев (Русия) - Теймураз Габашвили (Русия): 0-1
Ърнест Гулбис (Латвия) - Дмитрий Турсунов (Русия): 1-1
Анабел Медина Гаригес (Испания) - Юлия Гьоргес (Германия, №16): 2-1

Корт номер 16, 14 часа българско време:
Ваня Кинг (САЩ) - Петра Мартич (Хърватия): 0-0
Хуан Игнасио Чела (Аржентина) - Маринко Матошевич (Австралия): доиграване.
Виктор Троицки (Сърбия, №13) - Максимо Гонсалес (Аржентина): 1-1
Николас Алмагро (Испания, №16) - Ярко Ниеминен (Финландия): 2-1
Тамарин Танасугарн (Тайланд) - Ярослава Шведова (Казахстан): 0-1

Корт номер 17, 14 часа българско време:
Весна Долонц (Русия) - Надя Петрова (Русия): 0-0
Аюми Морита (Япония) - Тамира Пашек (Австрия): 0-0
Адриан Манарино (Франция) - Конор Ниланд (Ирландия): 0-0
Го Соеда (Япония) - Жо-Вилфред Цонга (Франция, №12): 0-0
Мисаки Дой (Япония) - Бетани Матек-Сандс (САЩ, №30)

Корт номер 18, 14 часа българско време:
Стефани Форец-Гакон (Франция) - Андреа Петкович (Германия): 0-0
Хуан Мартин дел Потро (Аржентина) - Флавио Чипола (Италия): 6:1, 1:3
Маркос Багдатис (Кипър, №32) - Джеймс Блейк (САЩ): 1-0
Марион Бартоли (Франция, №9) - Кристина Плишкова (Чехия): 1-0

Корт номер 19, 14 часа българско време:
Цветана Пиронкова (България) - Камила Джорджи (Италия) - не са играли.
Робин Хаасе (Холандия) - Пере Риба (Испания): 1-0
Йен-Сун Лу (Тайван) - Томи Робредо (Испания): 0-2
Давид Налбандян (Аржентина, №28) - Юлиан Райстер (Германия): 0-0
Мария Кириленко (Русия, №26) - Алберта Брианти (Италия): 1-0

Не преди 19,00 часа българско време:
Анна Чакветадзе (Русия) - Мария Шарапова (Русия, №5): 0-6
Анжелик Кербер (Германия) - Лора Робсън (Великобритания)
Доминика Цибулкова (Словакия, №24) - Миряна Лучич (Хърватия)
Полона Херцог (Словения) - Йохана Ларсон (Швеция)
Евгения Родина (Русия) - Шанер Скипърс (ЮАР)
Ирина-Камелия Бегу (Румъния) - Флавия Пенета (Италия, №21)


Телевизионните кортове, освен Централния, са с номера: 1, 2, 3, 12, 14, 16, 17, 18,


МОЖЕТЕ ДА ГЛЕДАТЕ ДВУБОИТЕ ТУК!




Коментари
Турнир: Stockholm Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Стокхолм, Швеция
Настилка: Зала
Награден фонд: €711,275

Official Website | Livescore
Турнир: European Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Антверп, Белгия
Настилка: Зала
Награден фонд: €711,275

Official Website | Livescore
Турнир: Kremlin Cup
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Москва, Русия
Настилка: Зала
Награден фонд: $922,520

Official Website | Livescore
Други новини