Програмата на Уимбълдън за сряда



22-06-2011 04:01 | Николай Драгиев

В третия ден на Уимбълдън 2011 ще видим отново българско участие. Най-добрата българска състезателка Цвети Пиронкова ще играе двубоя си от втори кръг срещу Петра Мартич от 14,00 часа.

Малко след това - около 15,30 Григор Димитров ще трябва да "довърши" германеца Седрик-Марсел Щебе, след като води с 2:0 сета. Той ще има и мач на двойки с Дмитрий Турсунов.

Мачовете на българските представители не са предвидени за излъчване.

Световният номер 1 Рафаел Надал ще излезе на Централния корт за втория си мач от надпреварата, а същото ще сторят и други от фаворитите - Анди Родик, Винъс Уилямс, Анди Мъри, Петра Квитова и други.

Вижте програмата за деня и резултатите в срещите между отделните тенисисти:

Централен корт, 15 часа българско време:
Кимико Дате-Крум (Япония) - Винъс Уилямс (САЩ): 0-0
Рафаел Надал (Испания, №1) - Райън Суитинг (САЩ): 2-0
Виктор Ханеску (Румъния) - Анди Родик (САЩ, №8): 0-3

Корт номер 1, 15 часа българско време:
Жулиен Бенето (Франция) - Томаш Бердих (Чехия, №6): 1-0
Анди Мъри (Великобритания, №4) - Тобиас Камке (Германия): 0-0
Петра Квитова (Чехия, №18) - Ан Киотавонг (Великобритания): 2-0

Корт номер 2, 14 часа българско време:
Марди Фиш (САЩ, №10) - Денис Истомин (Узбекистан): 0-0
Елена Веснина (Русия) - Вера Звонарьова (Русия, №2): 1-5
Хуан Мартин дел Потро (Аржентина, №24) - Оливие Рокус (Белгия): 0-1
Александра Дюлгеру (Румъния) - Светлана Кузнецова (Русия)

Корт номер 3, 14 часа българско време:
Матилде Йохансон (Франция) - Хедър Уотсън (Великобритания): 0-0
Жил Мюлер (Люксембург) - Милош Раонич (Канада, №31): 0-0
Гаел Монфис (Франция, №9) - Грега Жемля (Словения): 0-0
Франческа Скиавоне (Италия) - Барбора Захлавова Стрицова (Чехия): 0-0

Корт номер 4, 14 часа българско време:
Олга Говорцова (Беларус) - Агниешка Радванска (Полша, №13): 0-1
Забине Лисицки (Германия) - Анастасия Севастова (Латвия): 0-0
Ксения Первак (Русия) - Полин Парментие (Франция): 0-2 - четвърти мач.

Корт номер 5, 14 часа българско време:
Анабел Медина Гаригес (Испания) - Юлия Гьоргес (Германия, №16): 2-1
Кевин Андерсън - Иля Марченко - доиграване.

Корт номер 6, 14 часа българско време:
Анастасия Родионова (Австралия) - Андреа Хлавачкова (Чехия): 1-0

Корт номер 7, 14 часа българско време:
Цзе Чжън (Китай) - Зузана Ондрашкова (Чехия): 1-0

Корт номер 8, 14 часа българско време:
Мария Хосе Мартинес Санчес (Испания) - Моника Никулеску (Румъния): 0-0

Корт номер 9, 14 часа българско време:
Кристина Бароа (Германия) - Петра Цетковска (Чехия): 0-0

Корт номер 10, 14 часа българско време:
Альона Бондаренко (Украйна) - Ярмила Гайдошова (Австралия, №27): 0-1
Григор Димитров (България) - Седрик-Марсел Щебе (Германия): 7:5, 7:5, 3:3 - доиграване.
Един мач на двойки.
Александър Долгополов/Ксавие Малис - Григор Димитров/Дмитрий Турсунов
 
Корт номер 12, 14 часа българско време:
Ришар Гаске (Франция, №17) - Игор Куницин (Русия): 0-0
Робин Хаасе (Холандия) - Фернандо Вердаско (Испания, №21): 0-0
Ивета Бенешова (Чехия) - Виктория Азаренка (Беларус, №4): 0-1
Янина Викмайер (Белгия, №19) - Анна Татишвили (Грузия): 1-0

Корт номер 14, 14 часа българско време:
Мисаки Дой (Япония) - Бетани Матек-Сандс (САЩ, №30)
Хуан Игнасио Чела (Аржентина, №25) - Алекс Богомолов (САЩ): 0-0
Лукаш Кубот (Полша) - Иво Карлович (Хърватия): 1-0
Анастасия Павлюченкова (Русия, №14) - Надя Петрова (Русия)

Корт номер 15, 14 часа българско време:
Доминика Цибулкова (Словакия, №24) - Миряна Лучич (Хърватия)
Два мача на двойки
Катерина Бондаренко (Украйна) - Сара Ерани (Италия): 1-1

Корт номер 16, 14 часа българско време:
Ирина-Камелия Бегу (Румъния) - Флавия Пенета (Италия, №21)
Два мача на двойки
Тамира Пашек (Австрия) - Кристина МакХейл (САЩ): 1-0

Корт номер 17, 14 часа българско време:
Цветана Пиронкова (България, №32) - Петра Мартич (Хърватия): 0-0
Райнер Шутлер (Германия) - Фелисиано Лопес (Испания): 0-7
Дуди Села (Израел) - Жил Симон (Франция, №15): 0-0
Ребека Марино (Канада) - Роберта Винчи (Италия, №29): 0-0

Корт номер 18, 14 часа българско време:
Симоне Болели (Италия) - Станислас Вавринка (Швейцария, №14): 0-2
Ърнест Гулбис (Латвия) - Дмитрий Турсунов - доиграване.
Ангелик Кербер (Германия) - Лора Робсън (Великобритания)
Серхий Стаховски (Украйна) - Иван Любичич (Хърватия): 1-2

Корт номер 19, 14 часа българско време:
Полона Херцог (Словения) - Йохана Ларсон (Швеция)

Не преди 18,30 часа българско време, без определен корт:
Стефани Дюбоа (Канада) - Андреа Петкович (Германия, №11)
Даниела Хантухова (Словакия, №25) - Марина Еракович (Нова Зеландия)


Телевизионните кортове, освен Централния, са с номера: 1, 2, 3, 12, 14, 16, 17, 18,

МОЖЕТЕ ДА ГЛЕДАТЕ ДВУБОИТЕ ТУК!




Коментари
Други новини