Времетраене [мин]: 85
Коментар на срещата

Начало: 23:15 часа:

(сервис за Григор Димитров):

1:0 Димитров започва по отличен начин двубоя и спечели подаването си на 0, с което открива резултата в мача.

1:1 Карлович отговаря с бърз гейм на 15, в който разигравания почти нямаше.

2:1 Страхотен гейм за Димитров! Отново почти без игра, българинът пласира няколко отлични начални удара и взе подаването си.

2:2 Григор успя да вземе две точки, но не повече.

3:2 Още един солиден гейм за Григор Димитров.

4:2 Перфектен Григор Димитров. Българинът стигна до преднина 40:15, след което успя да надиграе опонента си и направи първи брейк в мача.

5:2 Пробивът е затвърден с бърз гейм на 15 на сметката на Григор Димитров.

5:3 Карлович спира серията на Григор с бърз гейм на 15, диктуван изцяло от началния удра.

6:3 Гейм и първи сет за Григор Димитров.

(сервис за Иво Карлович):

0:1 Бърз гейм за хърватина и той открива резултата в сета.

1:1 Гейм на 0 за Григор Димитров.

1:2 Гейм на 15 за Иво Карлович.

2:2 Нищо ново под слънцето, Григор отговаря с бърз гейм и изравнява резултата във втория сет.

2:3 Един от малкото сервис-геймове, в които се стигна до равенство. В крайна сметка хърватинът не допусна изненада и взе подаването си.

3:3 Гейм на 15 за Григор Димитров.

3:4 Григор Димитров стигна до точка за пробив, но началният удар на Карлович реши всичко в гейма.

4:4 И Григор спаси точка за пробив и измъкна подаването си.

4:5 Гейм на 30 за Карлович. Григор ще сервира за оставане в сета.

5:5 Много труден гейм за Григор, който спаси точки за пробив и изравни резултата.

6:5 Григор пробива и ще сервира за мача. Българинът се възползва от третия си брейк-бол в гейма.

7:5 ГЕЙМ, СЕТ И МАЧ - ГРИГОР ДИМИТРОВ.