(сервис за Марин Чилич):

0:1 Гейм на 15 за Чилич за начало на двубоя в Синсинати.

при 40:15 (04:23 часа) двубоят е прекъснат заради дъжд!

06:18 Двубоят се подновява при 40:30 за Григор Димитров във втория гейм.

1:1 Григор печели първото разиграване след подновяването на срещата и изравнява резултата.

1:2 Гейм на 15 на сметката на Чилич. Предстои първа пауза в мача.

2:2 Без никакви проблеми за Григор, който също спечели подаването си на 15 и изравнява резултата.

2:3 Гейм на 0 за Марин Чилич. Предстои нова пауза в мача, след която на сервис застава Григор Димитров.

3:3 Григор Димитров обърна гейма от 15:30 и изравнява резултата в сета.

4:3 Отличен гейм за Григор Димитров. Българинът поведе с 40:15, след което Чилич прати форхемд в мрежата и сдаде гейма си.

5:3 Пробивът е затвърден с гейм на 0. Григор Димитров се доближава само на гейм от успех в първия сет. На сервис застава Чилич.

5:4 Чилич поведе с 40:0, Димитров намали на 40:30, но след грешка от бекхенд на Григор геймът отиде на сметката на хърватина. Предстои пауза, след която Григор ще сервира за успех в първия сет.

6:4 ГЕЙМ И ПЪРВИ СЕТ ЗА ГРИГОР ДИМИТРОВ! Българинът поведе с 40:15, пропусна първия сетбол, но при втория Чилич допусна грешка и сетът приключи.

0:1 Макар и трудно, Чилич печели подаването си и открива резултата във втората част на мача.

1:1 Григор Димитров спаси 2 точки за пробив, първите от началото на мача, които се откриват пред Чилич, и изравни резултата.

1:2 Гейм на 30 на сметката на Чилич. Предстои първа почивка във втория сет.

2:2 Григор обърна гейма от 0:30 и спечели подаването си, изравнявайки резултата за 2:2 гейма във втория сет.

2:3 Гейм на 30 за Чилич.

2:4 Грешка от бекхенд и пратена топка в мрежата осигурява на Чилич първия пробив в сета.

2:5 Гейм на 0 за Чилич. 12-ият в схемата затвърди пробива с бърз гейм на сметката си. Чилич е на 4 точки от успех във втория сет.

3:5 Гейм на 0 за Григор Димитров, с който той спира серията на Чилич.

3:6 ГЕЙМ И СЕТ ЗА ЧИЛИЧ! Хърватинът взе подаването си на 0.

ТРЕТИ СЕТ:
(сервис за Григор Димитров):

1:0 Димитров загуби първата точка в гейма, но спечели следващите 4 и открива резултата във финалния сет на срещата.

2:0 Пробив за Григор Димитров! Българинът поведе с 40:15 и успя да реализира още първия си брейк-бол.

2:1 За жалост Чилич връща пробива след може би най-дългия гейм от началото на мача.

2:2 Григор Димитров пропусна точка за пробив и в крайна сметка Чилич изравнява резултата във финалния сет. Българинът профука и 2 оспорвания с ястребово око.

3:2 Гейм на 0 за Димитров, който спира серията на Чилич.

4:2 Пробив на 0 за Григор Димитров, който се доближава само на два гейма от успех в мача.

4:3 Чилич връща пробива. Драмата е пълна на централния корт в Синсинати.

4:4 Резултатът е изравнен. По 4 гейма за Григор и Чилич във финалния сет.

5:4 Димитров печели подаването си на 15 и принуждава Чилич да сервира за оставане в турнира.

5:5 От 30:30 Чилич успя да измъкне подаването си. Мачът продължава.

5:6 За жалост Чилич пробива и ще сервира за място на финал. В последната точка обаждане от публиката обърка Григор Димитров. Ужасен финал на гейма за българина.

5:7 ГЕЙМ СЕТ И МАЧ - МАРИН ЧИЛИЧ.