Цветана Пиронкова България ПОБЕДИТЕЛ 6 6
Времетраене [мин]: 65
Коментар на срещата

начало: 13:12 часа

(сервис за Цветана Пиронкова):

1:0 Първата точка в двубоя бе на сметката на Цуренко, но след това Цвети спечели 4 последователни разигравания, като по този начин откри резултата в мача.

2:0 Пробив на 0 на сметката на Пиронкова! Българката е в серия от 8 последователни точки.

2:1 Цвети Пиронкова имаше точка за преднина 3:0 (40:30), но за жалост не успя да я реализира, след което Цуренко спечели 3 последователни точки и върна пробива.

3:1 Много интересен гейм, който за радост завърши с пореден пробив за Пиронкова. Българката първоначално поведе с 40:0, но след това Цуренко успя да изравни за 40:40. В последствие Цвети пропусна още една точка за пробив, но при следващата такава се възползва и взе гейма.

4:1 Този път Пиронкова затвърди пробива с гейм на 15.

4:2 Цуренко спечели подаването си на 15 и прекъсва серията на Цвети.

4:3 Украинката успя да върне и втория пробив и след паузата ще сервира за изравняване на резултата.

4:4 Трети пореден гейм на сметката на Цуренко и резултатът е изравнен. Украинката спечели подаването си на 15 и от комфортната преднина на Пиронкова вече няма и следа.

5:4 Труден гейм за Цвети, в който тя трябваше да спасява точка за пробив при 30:40. Цвети успя да се справи и взе подаването си, като по този начин принуждава Цуренко да сервира за оставане в сета.

6:4 ГЕЙМ И ПЪРВИ СЕТ ЗА ЦВЕТАНА ПИРОНКОВА! Българката поведе с 40:15, след което реализира още първия сетбол, който се откри пред нея. Първият сет продължи точно 35 минути.

0:1 Вторият сет започва с пробив за Цуренко, като по този начин тя прекъсна серията на Цветана Пиронкова.

1:1 Цвети прави ри-брейк и моментално изравнява резултата във втората част.

2:1 Пиронкова отрази точка за пробив при 30:40, след което спечели още две разигравания и съхрани подаването. За първи път от началото на сета Цветана има преднина в резултата.

3:1 Пробив за Пиронкова! Тя поведе с 40:15, Цуренко отрази първия брейк-бол, но вторият бе реализиран.

4:1 Гейм на 0 на сметката на Цветана Пиронкова. Българката реализира и първия си ас.

4:2 Цуренко поведе с 40:0, Цвети намали на 40:30, но последната дума в гейма бе за украинката. Край на серията от последователни геймове на сметката на Цветана.

5:2 Пиронкова спечели подаването си и принуждава Цуренко да сервира за оставане в двубоя.

6:2 ГЕЙМ, СЕТ И МАЧ - ЦВЕТАНА ПИРОНКОВА!