Времетраене [мин]: 60
Коментар на срещата

начало: 21:25 часа

(сервис за Цветана Пиронкова):

0:1 За жалост Бек стига до пробив в началото на мача и открива резултата. Много слаб гейм за Пиронкова.

0:2 Пробивът е затвърден с гейм на 0.

0:3 За жалост Бек прави втори пробив и преднината й става повече от сериозна. Първата пауза идва при сериозен аванс за германката.

0:4 Грешка след грешка за Пиронкова. И вторият пробив е затвърден, за жалост.

0:5 Първият сет се развива изключително бързо, за жалост в негатовна за Пиронкова страна. Нов пробив и след паузата Бек ще сервира за сета.

0:6 Гейм и първи сет за Бек. Германката спечели подаването си на 0 и си гарантира успех в първата част.

0:1 Серията продължава. Седми пореден гейм за Бек.

1:1 Пиронкова най-сетне спира серията на Бек и успява да изравни резултата, печелейки първия си гейм в срещата.

1:2 Пробив и в третия гейм на втория сет. Бек го направи с гейм на 0.

1:3 Цвети имаше възможност да върне пробива, но за сметка на това преднината на Бек вече е повече от сериозна.

2:3 Първи сервис-гейм, спечлен от Пиронкова. Преднината на Бек е намалена на 2:3 гейма.

3:3 Пробив на 30 за Пиронкова. Резултатът е изравнен.

3:4 Още един пробив. Бек е на два геймаот успех в мача.

4:4 Още един пробив. Резултатът е изравненен.

4:5 Още един пробив. След почивката Бек ще сервира за място във втори кръг. Брейк на 30 за германката.

4:6 ГЕЙМ, СЕТ И МАЧ- АНИКА БЕК.