Димитров и Циципас в откровено интервю пред Муратоглу
Григор Димитров и Стефанос Циципас дадоха откровено интервю пред Патрик Муратоглу, което може да се гледа в YouTube канала на UTS Tour. Седнали в спокойната атмосфера на маса в ресторант тримата разговарят за нещата от живота и си спомнят различни случки.
Българският тенисист си спомни инцидента от 2020 г., когато той и Даниил Медведев бяха спрени от полицията на Монако за превишена скорост и им бяха отнети шофьорските книжки.
„В моя защита, това беше веднага след първия турнир на турнир по време на пандемията от коронавирус. Баща ми беше в колата с мен. Карах със 110 км/ч по магистралата. Баща ми каза: „Можеш ли да ускориш малко, за да изпревариш тези коли?“ Включих мигача, тръгнах наляво, натиснах газта. Върнах се надясно, карах със 110 и влязох в Монако“.
Според българина скоро се появила полицията и му наредила да спре. Казали му, че ограничението на скоростта е преминато многократно.„Отнеха ми книжката и ме глобиха с огромна глоба. И изведнъж чух отзад: „О, Григор, и ти. Обърнах се и видях Медведев. Възкликнах: Даня! Тогава жена му дойде да ни вземе – той не можеше да шофира, аз не можех, а и баща ми нямаше книжка.“, каза Димитров, добавяйки, че книжката му е била отнета за шест месеца.
Димитров сподели още, че никога не е пробвал алкохол, както и да играе бекхенд с две ръце.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Турнир: Ролан ГаросКатегория: Голям Шлем
Място на провеждане: Париж, Франция
Настилка: Клей
Награден фонд:
Official Website | Livescore
Турнир: Geneva OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Женева, Швейцария
Настилка: Клей
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore
Турнир: Hamburg OpenКатегория: ATP 500
Място на провеждане: Хамбург, Германия
Настилка: Клей
Награден фонд: €2,219,670
Official Website | Livescore

.jpg)














