Програма за Уимбълдън, ден I



22-06-2014 09:39 | Станко Димов

Пълна програма за двубоите от първия ден на Уимбълдън:

Телевизионни кортове са: Централен корт и кортове №1, №2, №3, №8, №12, №16, №17 и №18.

ЦЕНТРАЛЕН КОРТ, начало 15:00 часа:
Анди Мъри (Великобритания, №3) - Давид Гофен (Белгия) 0:0 (в срещите им до момента)
Паула Кания (Полша) - Ли На (Китай, №2) 0:0
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Андрей Голубьов (Казахстан) 2:0

КОРТ №1, начало 15:00 часа:
Виктория Азаренка (Беларус, №8) - Миряна Лучич-Барони (Хърватия) 1:0
Григор Димитров (България, №11) - Райън Харисън (САЩ) 0:0
Юрген Мелцер (Австрия) - Жо-Вилфред Цонга (Франция, №14) 0:4

КОРТ №2, начало 13:30 часа:
Виктор Ханеску (Румъния) - Томаш Бердих (Чехия, №6) 0:2
Мария-Тереса Торо-Флор (Испания) - Винъс Уилямс (САЩ, №30) 0:0
Андрей Кузнецов (Русия) - Даниел Евънс (Великобритания) 0:0
Андрея Миту (Румъния) - Агниешка Радванска (Полша, №4) 0:0

КОРТ №3, начало 13:30 часа:
Янина Викмайер (Белгия) - Саманта Стосър (Австралия, №17) 0:3
Михаил Южни (Русия, №17) - Джеймс Уорд (Великобритания) 1:0
Пабло Карено Буста (Испания) - Давид Ферер (Испания, №7) 0:0
Петра Квитова (Чехия, №6) - Андреа Хлавачкова (Чехия) 0:0

КОРТ №12, начало 13:30 часа:
Йоана Конта (Великобритания) - Пън Шуай (Китай) 1:0
Дъстин Браун (Германия) - Маркос Багдатис (Кипър) 0:1
Андреас Хайдер-Маурер (Австрия) - Кайл Едмънд (Великобритания) 0:0
Каролина Вожняцки (Дания, №16) - Шахар Пеер (Израел) 5:0

КОРТ №18, начало 13:30 часа:
Слоун Стивънс (САЩ, №18) - Мария Кириленко (Русия) 1:0
Жереми Шарди (Франция) - Даниел Кокс (Великобритания) 0:0
Алекс Кузнецов (САЩ) - Фабио Фонини (Италия, №16) 0:0
Светлана Кузнецова (Русия, №28) - Мишел Ларчер Де Брито (Португалия) 0:0

КОРТ №8, начало 13:30 часа:
Маринко Матошевич (Австралия) - Фернандо Вердаско (Испания, №18) 1:1
Бърнард Томич (Австралия) - Евгени Донски (Русия) 0:0
Мона Бартел (Германия) - Ромина Опранди (Швейцария) 1:0

КОРТ №16, начало 13:30 часа:
Константин Кравчук (Русия) - Жил Симон (Франция) 0:0
Кевин Андерсън (РЮА, №20) - Аляз Бедене (Словения) 1:0
Наоми Броди (Великобритания) - Тимеа Бабош (Унгария) 0:1
Сара Ерани (Италия, №14) - Каролин Гарсия (Франция) 0:1

КОРТ №17, начало 13:30 часа:
Кимико Дате-Крум (Япония) - Екатерина Макарова (Русия, №22) 0:1
Куруми Нара (Япония) - Анна-Лена Фрийдзам (Германия) 1:2
Марин Чилич (Хърватия, №26) - Пол-Анри Матио (Франция) 4:3
Самуел Грот (Австралия) - Александър Долгополов (Украйна, №21) 0:0

КОРТ №4, начало 13:30 часа:
Елена Веснина (Русия, №32) - Патрисия Майер-Ахлайтнер (Австрия) 1:0
Андреас Сепи (Италия, №25) - Леонардо Майер (Аржентина) 3:0
Яна Цепелова (Словакия) - Флавия Пенета (Италия, №12) 0:0
Брадли Клан (САЩ) - Сам Куери (САЩ) 0:1

КОРТ №5, начало 13:30 часа:
Пабло Андухар (Испания) - Блаж Рола (Словения) 0:0
Филипо Воландри (Италия) - Едуар Роже-Васлен (Франция) 0:0
Стефани Фьогеле (Швейцария) - Ярмила Гайдошова (Австралия) 1:0
Тереза Смиткова (Чехия) - Сие-Су Уей (Тайван) 0:0

КОРТ №6, начало 13:30 часа:
Ана Конжух (Хърватия) - Марина Еракович (Нова Зеландия) 0:0
Ваня Кинг (САЩ) - Ивоне Мойсбургер (Австрия) 0:0
Стив Джонсън (САЩ) - Роберто Баутиста Агут (Испания, №27) 0:2
Доналд Йънг (САЩ) - Бенямин Бекер (Германия) 0:0

КОРТ №7, начало 13:30 часа:
Полона Херцог (Словения) - Паула Ормаечеа (Аржентина) 0:0
Лорън Дейвис (САЩ) - Алиса Клейбанова (Русия) 0:0
Теймураз Габашвили (Русия) - Тим Пуерц (Германия) 0:0
Коко Вандервеге (САЩ) - Гарбине Мугуруса (Испания, №27) 1:0

КОРТ №9, начало 13:30 часа:
Алла Кудрявцева (Русия) - Барбора Захлавова Стрицова (Чехия) 0:1
Джими Ванг (Тайван) - Алехандро Гонсалес (Колумбия) 0:0
Радек Щепанек (Чехия) - Пабло Куевас (Уругвай) 1:1
Анет Контавейт (Естония) - Кейси Делакуа (Австралия) 0:0

КОРТ №10, начало 13:30 часа:
Серхий Стаховски (Украйна) - Карлос Берлок (Аржентина) 2:0
Луцие Шафаржова (Чехия, №23) - Юлия Гьоргес (Германия) 1:2
Тобиас Камке (Германия) - Ян Хенрих (Чехия) 0:0

КОРТ №11, начало 13:30 часа:
Мисаки Дои (Япония) - Елина Свитолина (Украйна) 0:0
Юхана Ларшон (Швеция) - Бояна Йовановски (Сърбия) 0:1
Люк Савил (Австралия) - Доминик Тийм (Австрия) 0:0

КОРТ №19, начало 13:30 часа:
Ърнест Гулбис (Латвия, №12) - Юрген Зоп (Естония) 1:0
Робин Хаасе (Холандия) - Вашек Поспишил (Канада, №31) 1:1
Моника Никулеску (Румъния) - Алисон Ван Уйтванк (Белгия) 0:0

Не преди 19:00 часа, предстои да се разбере корт:
Александра Вожняк (Канада) - Доминика Цибулкова (Словакия, №10) 0:2

Не преди 19:00 часа, предстои да се разбере корт:
Цветана Пиронкова (България) - Варвара Лепченко (САЩ) 4:1

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Други новини