Програма за Ролан Гарос за понеделник



28-05-2017 19:24 | Tennis24.bg

Пълна програма за Откритото първенство на Франция - "Ролан Гарос" за понеделник, 29-и май:

Корт "Филип Шатрие", начало 12:00 часа:
Гарбине Мугуруса (Испания, №4) - Франческа Скиавоне (Италия)
Марсел Гранойерс (Испания) - Новак Джокович (Сърбия, №2)
Дженисър Бреди (САЩ) - Кристина Младенович (Франция, №13)
Александър Зверев (Германия, №9) - Фернандо Вердаско (Испания)

Корт "Сюзан Ланглен", начало 12:00 часа:
Каролина Вожняцки (Дания, №11) - Джейми Форли (Австралия)
Беноа Пер (Франция) - Рафаел Надал (Испания, №4)
Шайшай Джън (Китай) - Каролина Плишкова (Чехия, №2)
Ришар Гаске (Франция, №24) - Артър Де Гриш (Белгия)

Корт 1, начало 12:00 часа:
Жил Симон (Франция, №31) - Николоз Басилашвили (Грузия)
Пол-Анри Матио (Франция) - Давид Гофен (Белгия, №10)
Саманта Стосър (Австралия, №23) - Кристина Куцова (Словакия)
Ирина Хромачова (Русия) - Полин Пармантие (Франция)

Корт 2, начало 12:00 часа:
Милош Раонич (Канада, №5) - Стив Дарси (Белгия)
Айла Томлянович (Австралия) - Кики Бертенс (Холандия, №18)
Ърнест Гулбис (Латвия) - Марин Чилич (Хърватия, №7)
Ализе Лим (Франция) - Магда Линет (Полша)

Корт 3, начало 12:00 часа:
Аляз Бедене (Великобритания) - Райън Харисън (САЩ)
Елис Мертенс (Белгия) - Дария Гаврилова (Австралия, №24)
Сара Ерани (Италия) - Мисаки Дои (Япония)
Пиер-Юг Ербер (Франция) - Джаред Доналдсън (САЩ)

Корт 4, начало 12:00 часа:
Анет Контавейт (Естония) - Моника Никулеску (Румъния)
Катрин Белис (САЩ) - Кирин Лемън (Холандия)
Константин Кравчук (Русия) - Федерико Делбонис (Аржентина)
Варвара Лепченко (САЩ) - Андреа Петкович (Германия)

Корт 5, начало 12:00 часа:
Виктор Троицки (Сърбия) - Евгени Донской (Русия)
Рожерио Дутра Силва (Бразилия) - Михаил Южни (Русия)
Лорън Дейвис (САЩ, №25) - Карина Витхьофт (Германия)

Корт 6, начало 12:00 часа:
Мартий Жорж (Франция) - Юлия Путинцева (Казахстан, №27)
Симоне Болели (Италия) - Никола Маю (Франция)
Максим Хаму (Франция) - Пабло Куевас (Уругвай, №22)
Елена Веснина (Русия, №14) - Беатрис Хадад Майа (Бразилия)

Корт 8, начало 12:00 часа:
Йелена Янкович (Сърбия) - Ришел Хогенкамп (Холандия)
Юхана Ларшон (Швеция) - Наталия Вихлянцева (Русия)
Сантяго Хиралдо (Колумбия) - Андреас Сепи (Италия)
Марияна Дуке-Марино (Колумбия) - Ирина-Камелия Бегу (Румъния)

Корт 10, начало 12:00 часа:
Йен-Сун Лу (Тайван) - Серхий Стаховски (Украйна)
Данка Ковинич (Черна гора) - Ана Конюх (Хърватия, №29)
Теймураз Габашвили (Русия) - Виктор Естрея Бургос (Доминиканска република)

Корт 14, начало 12:00 часа:
Джак Сок (САЩ, №14) - Иржи Весели (Чехия)
Матиас Бург (Франция) - Борна Чорич (Хърватия)
Кирстен Флипкенс (Белгия) - Манди Минела (Люксембург)
Магдалена Рибарикова (Словакия) - Коко Вандевеге (САЩ, №19)

Корт 15, начало 12:00 часа:
Андрей Рубльов (Русия) - Диего Шварцман (Аржентина)
Екатерина Александрова (Русия) - Катерина Синиакова (Чехия)
Дамир Джумхур (Босна и Херцеговина) - Николас Кикер (Аржентина)

Корт 16, начало 12:00 часа:
Джан Шуай (Китай, №32) - Донна Векич (Хърватия)
Миша Зверев (Германия, №32) - Стефано Наполитано (Италия)
Анастасия Павлюченкова (Русия, №16) - Патрисия Мария Тиг (Румъния)
Франсис Тиафо (САЩ) - Фабио Фонини (Италия, №28)

Корт 17, начало 12:00 часа:
Джон Милман (Австралия) - Роберто Баутиста Агут (Испания, №17)
Франсоа Абанда (Канада) - Теса Адрианжанфиртимо (Франция)
Давид Ферер (Испания, №30) - Доналд Йънг (САЩ)
Вероника Сепеде Ройг (Парагвай) - Луцие Шафаржова (Чехия)

Корт 18, начало 12:00 часа:
Онс Жабур (Тунис) - Ана Богдан (Румъния)
Жоао Соуса (Португалия) - Янко Типсаревич (Сърбия)
Фелисиано Лопес (Испания) - Бьорн Фратанжело (САЩ)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Уимбълдън
Категория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:

Official Website | Livescore
Турнир: Nature Valley International
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €745,880

Official Website | Livescore
Турнир: Antalya Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Анталия, Турция
Настилка: Тревна
Награден фонд: €507,490

Official Website | Livescore
Други новини