МакЕнроу: Който спечели US Open ще заслужава да е №1 за сезона



20-08-2013 11:57

Според Джон МакЕнроу битката на US Open между Анди Мъри, Новак Джокович и Рафаел Надал ще бъде и спор затова кой е реалният номер 1 в тениса.

До момента през годината именно това трио си разпредели титлите от останалите турнири в Големия шлем.

"Определено те тримата са много различни един от друг. Смятам, че който от тях успее да спечели US Open ще заслужи да бъде наричан световен номер 1 за годината," коментира МакЕнроу.

"За Анди Мъри това е първи шанс да завърши като номер 1 в света година, ако спечели два турнира от Големия шлем," казва още той.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Самуил Захариев (20-08-2013 12:57)
Тоя къде включва Мъри луд ли е? smileysmileysmiley Такива играчи никога няма да бъдат номер 1 smiley
Тенис резултати и статистика
Турнир: Monte-Carlo Rolex Masters
Категория: Мастърс 1000
Място на провеждане: Монте Карло, Монако
Настилка: Клей
Награден фонд: €6,832,435

Official Website | Livescore
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ