Надал с четвърта поредна победа

06-01-2010 19:05 | Станко Димов

Испанската машина Рафаел Надал продължава победния си поход от началото на годината. За втори пореден ден Рафа изхвърли италианец на турнира "Qatar Open" в Доха - този път Потито Стараче. Даде му и само 4 гейма - 6:2, 6:2 за 70 минути игра.

Иначе през цялата среща Надал показа, че значително е подобрил сервиса си, нещо в което винаги е имал резерви. За цялата среща той загуби едва шест точки при вкаран първи сервис и не допусна да бъде пробит нито веднъж. Следващият съперник на испанеца е Стив Дарси от Белгия, който победи Григор Димитров в първи кръг на миналогодишното издание на "Загорка Къп" в София.

В друг по интерес мач от програмата в Доха, Николай Давиденко също постигна успех. Руснакът се справи с добрия приятел от детството на Федерер Марко Чуидинели с 6:3, 6:4.