Федерер: Щях да спра с тениса, ако не се наслаждавах
Световният номер 3 Роджър Федерер заяви, че не смята да спира с професионалния тенис. В момента той е доволен от играта си, а също и от физическото си състояние.
"Кой може да каже какво ще се случи след три или пет години? Всичко зависи от физическото и психологическото ми състояние," разкрива той.
Федерер споделя и това какво е усещането да бъдеш модел за подражание на милиони млади хора по света. "Не чувствам напрежение. Аз съм това, което съм. Може хората да си мислят, че съм перфектен, но не съм. Имам своите проблеми. Уча се от тях. Радвам се, че мога да представлявам тениса по добър начин. Наслаждавам се, когато правя това. ако не бе така, щях да спра веднага," декларира той.
Очаква се швейцарецът да се завърне в игра за сезона на твърди кортове през август. Това ще стане на "Мастърс 1000" в Торонто.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Турнир: Plava Laguna Croatia Open UmagКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Умаг, Хърватия
Настилка: Клей
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore
Турнир: Swiss Open Gstaad Категория: ATP 250
Място на провеждане: Гщаад, Швейцария
Настилка: Клей
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore
Турнир: Nordea OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Бостад, Швеция
Настилка: Клей
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore
Турнир: УимбълдънКатегория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:
Official Website | Livescore
















