Бердих: Трудно е в ерата на Федерер и Надал


Бердих: Трудно е в ерата на Федерер и Надал
Свързани новини
Свързани играчи
Тагове
05-11-2014 21:46

В навечерието на финалния "Мастърс" на най-добрите през годината в Лондон Томаш Бердих коментира какво е да играеш в период, определян от много специалисти като най-силната епоха в тениса изобщо.

"По-скоро мога да кажа, че нямам късмет да бъда участник в този период. В същото време ми е приятно да съм част от това поколение. Радвам се, че мога да бъда на корта рамо до рамо с Рафаел Надал и Роджър Федерер.

"Дори не мога да си представя, че за в бъдеще някой може да постигне повече от тях. Изключително трудно е да се пребориш в днешно време за титла от Големия шлем.

"При всички положения ще продължа да играя за удоволствие и да опитвам да подобрявам тениса си. В това намирам мотивация," коментира Бердих.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Tiriac Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Букурещ, Румъния
Настилка: Клей
Награден фонд: €612,620

Official Website | Livescore
Турнир: Grand Prix Hassan II
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Маракеш, Мароко
Настилка: Клей
Награден фонд: €612,620

Official Website | Livescore
Турнир: US Men′s Clay Court Championship
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Хюстън, САЩ
Настилка: Клей
Награден фонд: $700,045

Official Website | Livescore
Други новини