Програма за турнира в Маями за четвъртък



26-03-2015 10:56 | Станко Димов

Програма за турнира в Маями за четвъртък:

ДВУБОИТЕ МОЖЕ ДА ПРОГНОЗИРАТЕ ТУК!

Централен корт, начало 17:00 часа:
Агниешка Радванска (Полша, №7) - Анна Шмидлова (Словакия)
Маркос Багдатис (Кипър) - Симоне Болели (Италия)
Вашек Поспишил (Канада) - Хуан Мартин Дел Потро (Аржентина)

не преди 23:00 часа:
Винъс Уилямс (САЩ, №16) - Урсула Радванска (Полша)

не преди 01:30 часа:
Дария Гаврилова (Русия) - Мария Шарапова (Русия, №2)

не преди 03:00 часа:
Лейтън Хюит (Австралия) - Томас Белучи (Бразилия)

Корт Грандстенд, начало 16:50 часа:
Андрей Голубьов (Казахстан) - Михаил Южни (Русия)
Андреас Хайдер-Маурер (Австрия) - Борна Чорич (Хърватия)
Мадисън Бренгъл (САЩ) - Каролина Вожняцки (Дания, №4)
Рикардас Беранкис (Литва) - Александър Долгополов (Украйна)

не преди 23:00 часа:
Райън Харисън (САЩ) - Юрген Мелцер (Австрия)

Корт №1, начало 17:00 часа:
Михаил Кукушкин (Казахстан) - Стив Джонсън (САЩ)
Кристина МакХейл (САЩ) - Андреа Петкович (Германия, №9)
Йежи Янович (Полша) - Едуар Роже-Васлен (Франция)

не преди 22:00 часа:
двубой на двойки
Иржи Весели (Чехия) - Федерико Делбонис (Аржентина)

Корт №2, начало 17:00 часа:
Михаел Берер (Германия) - Алехандро Файа (колумбия)
Варвара Лепченко (САЩ, №28) - Кайа Канепи (Естония)
двубой на двойки
Полин Пармантие (Франция) - Саманта Стосър (Австралия, №23)
Андрей Рублев (Русия) - Пабло Карено Буста (Испания)

Корт №7, начало 17:00 часа:
Паула Бадоса Хиберт (Испания) - Шуай Пън (Китай, №18)
Стефани Фьогеле (Швейцария) - Карла Суарес Наваро (Испания, №12)
Ализе Корне (Франция, №22) - Елена Веснина (Русия)
Екатерина Макарова (Русия, №8) - Карин Кнап (Италия)

Корт №8, начало 17:00 часа:
Тереза Шмиткова (Чехия) - Ирина-Камелия Бегу (Румъния, №31)
Барбора Захлавова Стрицова (Чехия, №19) - Кристина Младенович (Франция)

Корт №9, начало 17:00 часа:
Паоло Лоренци (Италия) - Мартин Клижан (Словакия)
Каролина Плишкова (Чехия, №14) - Аника Бек (Германия)
двубой на двойки
Бояна Йовановски (Сърбия) - Елина Свитолина (Украйна, №26)

Корт №10, начало 17:00 часа:
Пабло Андухар (Испания) - Теймураз Габашвили (Русия)
Сам Грот (Австралия) - Александър Зверев (Германия)
двубой на двойки
Каролин Гарсия (Франция, №25) - Куруми Нара (Япония)


Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Monte-Carlo Rolex Masters
Категория: Мастърс
Място на провеждане: Монте Карло, Монако
Настилка: Клей
Награден фонд: €2,082,960

Official Website | Livescore
Други новини