Програма за турнира в Маями за събота



Програма за турнира в Маями за събота
Свързани турнири
Тагове
28-03-2015 09:53 | Станко Димов

Програма за турнира в Маями за събота:

Централен корт, начало 17:00 часа:
Кайа Канепи (Естония) - Каролина Вожняцки (Дания, №4)
Тим Смичек (САЩ) - Жо-Вилфред Цонга (Франция, №11)
Серина Уилямс (САЩ, №1) - Моника Никулеску (Румъния)
Григор Димитров (България, №9) - Вашек Поспишил (Канада)

не преди 02:00 часа:
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Мартин Клижан (Словакия)

не преди 04:30 часа:
Агниешка Радванска (Полша, №7) - Ирина-Камелия Бегу (Румъния)

Корт Грандстенд, начало 16:50 часа:
Кей Нишикори (Япония, №4) - Михаил Южни (Русия)

не преди 19:00 часа:
Кристина Младенович (Франция) - Андреа Петкович (Германия, №9)
Андрей Рублев (Русия) - Джон Иснър (САЩ, №22)

не преди 22:30 часа:
Винъс Уилямс (САЩ, №16) - Саманта Стосър (Австралия, №23)
Теймураз Габашвили (Русия) - Милош Раонич (Канада, №5)
Пабло Куевас (Уругвай, №19) - Томас Белучи (Бразилия)

Корт №1, начало 17:00 часа:
Жил Симон (Франция, №12) - Михаил Кукушкин (Казахстан)
Фабио Фонини (Италия, №21) - Джак Сок (САЩ)
Федерико Делбонис (Аржентина) - Давид Ферер (Испания, №6)
Александър Долгополов (Украйна) - Томи Робредо (Испания, №16)
Каролина Плишкова (Чехия, №14) - Паула Бадоса Хиберт (Испания)

Корт №2, начало 17:00 часа:
Татяна Мария (Германия) - Южени Бушар (Канада, №6)
Гаел Монфис (Франция, №17) - Филип Крайнович (Сърбия)
Жереми Шарди (Франция, №31) - Юрген Мелцер (Австрия)
Давид Гофен (Белгия, №18) - Борна Чорич (Хърватия)

Корт №6, начало 17:00 часа:
Лукаш Росол (Чехия, №26) - Александър Зверев (Германия)
Фернандо Вердаско (Испания, №29) - Джеймс Дукуорт (Австралия)
Алехандро Файа (Колумбия) - Иво Карлович (Хърватия, №20)
Стив Дарси (Белгия) - Жил Мюлер (Люксембург, №30)

Корт №7, начало 17:00 часа:
Ализе Корне (Франция, №22) - Карла Суарес Наваро (Испания, №12)
Алберт Рамос-Винолас (Испания) - Адриан Манарино (Франция, №28)
Ърнест Гулбис (Латвия, №14) - Хуан Монако (Аржентина)
Куруми Нара (Япония) - Дария Гаврилова (Русия)

Корт №8, начало 17:00 часа:
Екатерина Макарова (Русия, №8) - Елина Свитолина (Украйна, №26)

не преди 18:00 часа:
Сара Ерани (Италия, №11) - Анастасия Павлюченкова (Русия)
Симоне Болели (Италия) - Виктор Троицки (Сърбия, №32)
Йежи Янович (Полша) - Роберто Баутиста Агут (Испания, №13)

Корт №9, не преди 18:00 часа:
Хедър Уотсън (Великобритания) - Ангелик Кербер (Германия, №13).

_____
 

Абонирайте се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube


 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Ролан Гарос
Категория: Голям Шлем
Място на провеждане: Париж, Франция
Настилка: Клей
Награден фонд:

Official Website | Livescore
Други новини