20 точки с Бистра Манева

18-05-2015 11:03 | Любомир Тодоров

Бистра Манева е поредната гостенка в рубриката на Tennis24.bg "20 точки с...". Преди дни тя стана за втори пореден път държавна шампионка по скуош. Тя е единствената българка, която е участвала в националните отбори в три различни спорта. Бистра започва с бадминтона и печели титли във всички възрастови групи и играе за страната в редица международни турнири. Като първа ракета доведе отбора на България до финал на Балканиадата по скуош миналата година. В ракетлона спечели бронзов медал на смесени двойки от световното първенство през 2014 г. заедно с Костадин Симеонов.

1. Актриса, която искам да ме изиграе във филм: Джесика Алба
2. Никога не пътувам за турнир без: Ракети, телефон, книга
3. Любим град в тура: Виена
4. Идол в спорта: Камерон Пили и Рами Ашур
5. Ако не играех скуош, щях да съм: Да продължа с бадминтона и да се занимавам с физиотерапия, което правя и в момента
6. Последното място, където бях на почивка: Банско
7. Последната книга, която прочетох: "Крадецът на книги" от Маркъс Зюсак
8. Последния филм, който гледах: "Бързи и яростни 7"
9. Последният албум, който слушах: На Maroon 5
10. Последното нещо, което сготвих:  Палачинки

11. Последния път, когато бях разпознат на улицата: Ден след като станах шампионка по скуош
12. Последния път, когато счупих ракета: Преди 4 дена
13. Любимият ми анимационен герой е: Том и Джери
14. Топло или студено: Топло