Родик и Енен се завръщат на Уимбълдън



09-06-2015 18:43 | Николай Драгиев

Бившите №1 в света Анди Родик и Жустин Енен се завръщат на Уимбълдън! И двамата ще влязат в ролята на коментатори, като ще радват зрителите и слушателите на „Би Би Си”, похвалиха се от компанията.

Родик, който след оттеглянето си от тениса през 2012-та се присъедини към екипа на „Фокс Спортс”, ще запише своя коментаторски дебют на „Ол Ингланд Клъб”.

„Горд съм да се присъединя към отбора на „Би Би Си” за Уимбълдън. Този турнир винаги ще има специално място в сърцето ми и се вълнувам, че ще мога да го отразявам”, коментира Родик, който е 3-кратен финалист от Уимбълдън. 

Енен пък ще има включвания по радио „Би Би Си”. „Имам толкова много спомени на Уимбълдън и се радвам, че ще мога да дам нещо допълнително на слушателите”, сподели от своя страна белгийката.

Родик ще се присъедини към Джон МакЕнроу, Тим Хенман, Мартина Навратилова, Пат Кеш, Линдзи Дейвънпорт и Рихард Крайчек, които също ще коментират за „Би Би Си”.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Йордан Русев (10-06-2015 11:44)
Би било интересно да гледаме мачове с негов коментар, но едва ли ще имаме тоя късмет.
Тенис резултати и статистика
Турнир: Mutua Madrid Open
Категория: Мастърс 1000
Място на провеждане: Мадрид, Испания
Настилка: Клей
Награден фонд: €9,797,365

Official Website | Livescore
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ