Григор Димитров пожела на Маша всичко най-добро



24-07-2015 18:36

Григор Димитров пожела на Мария Шарапова всичко най-добро както на корта, така и в живота извън тениса.

Както е известно, в четвъртък вечер стана ясно, че българинът и рускинята са прекратили взаимоотношенията си и вече не са двойка. В последствие новината, разкрита от журналиста на ESPN Дарън Ровел, бе потвърдена и от Димитров.

„Нашите пътища се разделиха. Двамата изживяхме невероятни моменти. Пожелавам й много успех и щастие, както на корта, така и в живота”, коментира Димитров, цитиран от Агенция „Ройтерс”. 

„Сега съм напълно концентриран върху играта ми и скоро ще видите резултатите”, каза още Димитров.

Димитров и Шарапова бяха заедно близо 3 години. За първи път за връзка между тях се заговори в края на 2012-та година, а през пролетта на 2013 българинът, първо пред Tennis24.bg потвърди, че излиза с Шарапова.

Григор Димитров ще се завърне на корта на 3-ти август, когато стартира турнира на твърди кортове във Вашингтон (АТР 500).

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Marko (25-07-2015 14:18)
Според известен светски сплетник гнева на Гришо е предизвикан от някои изяви на Маша, който подхождат повече на свободна, отколкото на обвързана жена. Една от тях е сесия за известното мъжко списание "Gentlemen’s Quarterly" четено главно от богати и необвързани господа. Рускинята вероятно е искала да предизвика брак, но вместо това получи "развод".
Кокетка Маша,
забърка каша.
to be continue...
Marko (25-07-2015 14:17)
Според известен светски сплетник гнева на Гришо е предизвикан от някои изяви на Маша, който подхождат повече на свободна, отколкото обвързана жена. Една от тях е сесия за известното мъжко списание "Gentlemen’s Quarterly" четено главно от богати и необвързани господа. Рускинята вероятно е искала да предизвика брак, но вместо това получи "развод".
Кокетка Маша,
забърка каша.
to be continue...
Marko (25-07-2015 14:13)
Според известен светски сплетник гнева на Гришо е предизвикан от някои изяви на Маша, който подхождат повече на свободна, отколкото обвързана жена. Една от тях е сесия за известното мъжко списание "Gentlemen’s Quarterly" четено главно от богати и необвързани господа. Рускинята вероятно е искала да предизвика брак, но вместо това получи "развод".
Marko (25-07-2015 07:30)
Полуфинали

Bastad (Sweden)
Беноа Пер(62)-Пабло Куевас(25)
Робредо(21)-Зверев(123)

Bogota (Colombia)
Карлович(23)-Манарино(33)
Беррер(129)-Томич(29)

Umag (Croatia)
Соуса(51)-Баутиста-Агут(22)
Монфис(17)-Тим(26)


При успех на Монфис днес, той ще измести Гришо от 16-та позиция за US Open, което е крайно неприятно.
Тенис резултати и статистика
Турнир: Ролан Гарос
Категория: Голям Шлем
Място на провеждане: Париж, Франция
Настилка: Клей
Награден фонд:

Official Website | Livescore
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ