Радванска започна с бърза победа в Ню Хейвън

25-08-2015 08:12 | Любомир Тодоров

Поставената под №7 в схемата на турнира в Ню Хейвън Агниешка Радванска се класира за втория кръг след 65 минути игра.

Полякинята победи с категоричното 6:0, 6:2 американката Коко Вандевеге. Ага отстъпи на съперничката само първите два гейма във втория сет, а между тях направи две серии по шест гейма.

"Започнах отлично мача. Всичко ми се получаваше, но и бях концентрирана във всяко разиграване", коментира Радванска след успеха.

На осминафиналите тенисистката от Краков излиза срещу Ализе Корне. Французойката направи обрат срещу тръгналата от квалификациите Юлия Путинцева и спечели с 2:6, 6:0, 6:2.

Пореден провал записа Южени Бушар. Квалификантката Роберта Винчи я победи с 6:1, 6:0 и сама не повярва колко лесно е стигнала до успеха-

Бившата партньорка на двойки на италианката Сара Ерани обаче отпадна. Осмата в схемата загуби от Кристина Младенович с 2:6, 6:4, 4:6. Французойката играе в следващия кръг с Доминика Цибулкова, която надделя над Цветана Пиронкова на старта.