Андреев и Маздрашка претенденти за Спортист на месеца

01-11-2015 14:14 | Tennis24.bg

В първия ден от новия месец по традиция стартира допитването на Viasport.bg за най-добър млад спортист на месеца. В него всеки може да даде своя глас за един номиниран на ден.

От сайта предлагат 10 номинирани състезатели, постигнали успехи в периода от 1 до 31 октомври. Сред тях са и двама представители на тениса – Адриан Андреев и Сара Маздрашка. В средата на октомври Андреев спечели титлата от международен турнир в Барселона, а малко след това повтори успеха и на надпревара в Мароко. Преди няколко дни пък Маздрашка триумфира също на международен турнир, само че в Турция.

От ракетните спортове има и представителки на тенис на маса. Това са Красимира и Мария Йовкови, които спечелиха медал от младежката Балканиада.

Гласуването за октомври продължава една седмица - до 8 ноември включително. Можете да дадете своя вот на челната страница на сайта - под водещите новини.

Победителят в допитването ще получи награда, осигурена от българския производител на спортна екипировка „Тингер”.

Гласувайте в анкетата на Viasport.bg тук!