Програмата на US OPEN 2010 - Ден III



01-09-2010 04:01 | Николай Драгиев

 

В третия ден на US Open 2010 отново ни чакат чудесни двубои. Българската надежда Цветана Пиронкова пък ще излезе за втория си мач на "Флашинг Медоус".

 

Освен Цвети предстои да видим Анди Родик, Ана Иванович, Анди Мъри, Винъс Уилямс и Ким Клайстерс.

 

Ето и пълната програма на US Open за сряда, 1 септември:

 

Корт "Артър Аш"

Не преди 18,00 часа българско време:

Ана Иванович (Сърбия) - Цзе Чжън (Китай): 1-2 (в двубоите между тях досега)

Не преди 20,00 часа българско време:

Анди Мъри (Великобритания, 4) - Лукаш Лачко (Словакия): 0-0

Ребека Марино (Канада) - Винъс Уилямс (САЩ, 3): 0-0

Не преди 02,00 часа българско време, нощна сесия:

Сали Пеерс (Австралия) - Ким Клайстерс (Белгия, 2): 0-0

Янко Типсаревич (Сърбия) - Анди Родик (САЩ, 9): 1-1

 

Корт "Луис-Армстронг"

Не преди 18,00 часа българско време:

Сам Куери (САЩ, 20) - Брадли Клан (САЩ): 0-0

Даниела Хантухова (Словакия, 24) - Ваня Кинг (САЩ): 4-0

Мелани Уден (САЩ) - Альона Бондаренко (Украйна): 0-0

Федерико Жил (Португалия) - Джон Иснър (САЩ, 18): 0-0

 

 

Корт "Грандстенд"

Не преди 18,00 часа българско време:

Хисела Дулко (Аржентина) - Виктория Азаренка (Беларус, 10): 2-2

Микаел Лодра (Франция) - Томаш Бердих (Чехия, 7): 1-1

Франческа Скиавоне (Италия, 6) - Мария Елена Камерин (Италия): 2-0

Гаел Монфис (Франция, 17) - Игор Андреев (Русия): 1-4

 

Корт №4

Не преди 18,00 часа българско време:

Потито Стараче (Италия) - Николас Алмагро (Испания, 14): 1-4

Михаил Кукушкин (Казахстан) - Станислас Вавринка (Швейцария, 25): 0-0

Сара Ерани (Италия) - Алиса Клейбанова (Русия, 28): 1-0

Агнеш Савай (Унгария) - Флавия Пенета (Италия, 19): 2-3

 

Корт №6

Не преди 19,30 часа българско време:

Хуан Игнасио Чела - Йен-Сун Лу (Тайпе): 0-0

Петра Квитова (Чехия, 27) - Елена Балтача (Великобритания): 0-0

 

Корт №7

Не преди 18,00 часа българско време:

Серхий Стаховски (Украйна) - Петер Лучак (Австралия): 1-0

Дуди Села (Израел) - Ксавие Малис (Белгия): 1-0

 

Корт №8

Не преди 18,00 часа българско време:

Рубен Рамирес Идалго (Испания) - Дъстин Браун (Ямайка): 0-0

ЦВЕТАНА ПИРОНКОВА (БЪЛГАРИЯ, 32) - Манди Минела (Люксембург): 0-0

Тобиас Камке (Германия) - Филип Колшрайбер (Германия)

 

Корт №10

Не преди 18,00 часа българско време:

Марсал Гранойерс (Испания) - Андреас Сепи (Италия): 0-1

 

Корт №11

Не преди 18,00 часа българско време:

Раян Харисън (САЩ) - Иван Любичич (Хърватия): 0-1

Зибиле Бамер (Австрия) - Елена Дементиева (Русия, 12): 1-3

Михаил Южни (Русия) - Андрей Голубьов (Казахстан): 2-0

Саманта Стосър (Австралия, 5) - Анастасия Родионова (Австралия): 2-1

 

Корт №12

Не преди 18,00 часа българско време:

Гийермо Гарсия-Лопес (Испания) - Лукаш Кубот (Полша): 0-0

 

Корт №13

Не преди 18,00 часа българско време:

Анастасия Павлюченкова (Русия, 20) - Саня Мирза (Индия): 0-1

Марион Бартоли (Франция) - Виржини Разано (Франция): 2-1

Жил Симон (Франция) - Доналд Йънг (САЩ): 2-0

Джак Сок (САЩ) - Марко Чиудинели (Швейцария): 0-0

Шахар Пеер (Израел, 16) - Полин Парментие (Франция): 0-0

 

Корт №14

Не преди 18,00 часа българско време:

Виктор Ханеску (Румъния) - Карлос Берлок (Аржентина): 0-1

 




Коментари
Турнир: Уимбълдън
Категория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:

Official Website | Livescore
Други новини