Ана: US Open ме върна в големия тенис



06-09-2010 15:44

Бившата номер 1 Ана Иванович изрази задоволство от представянето си на US Open.

 

Хубавата сръбкиня достигна до IV-и кръг на "Флашинг Медоус", преди да преклони глава пред шампионката Ким Клайстерс. Белгийката спечели мача с 6-2, 6-1 за по-малко от час игра.


"Разбира се, че съм разочарована от загубата. Наистина не играх добре, не успях да вляза в ритъм и трябва да анализирам внимателно грешките си. Трябва да отдам заслуженото и на Ким, която изигра страхотен мач", сподели Иванович.


"Доволна съм от представянето ми в турнира. Определено се движа в правилната посока. Натрупах ценен опит, който се надявам да използвам в следващите мачове. Благодаря на всички за подкрепата", каза още Иванович.




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: BMW Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Мюнхен, Германия
Настилка: Клей
Награден фонд: €2,747,360

Official Website | Livescore
Турнир: Barcelona Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Барселона, Испания
Настилка: Клей
Награден фонд: €3,050,800

Official Website | Livescore
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ