Цвети пожела успех на националите



06-04-2013 00:00
Цветана Пиронкова направи последна тренировка на българска земя днес, преди да замине за турнира в полския град Катовице, където следващата седмица ще открие сезона на червено.

Най-силната тенисистка на България проведе с настроение заниманието със Серафим Грозев на кортовете на Новотел Пловдив сутринта. Националите за Davis Cup Димитър Кузманов, Тихомир Грозданов, Александър Лазов и Валентин Димов също изгледаха част от тренировката на Цвети, а след това размениха няколко думи с нея.

„Чувствам се във форма и се надявам да се представя добре в Полша, а и след това. Щях да дойда да подкрепям националния отбор днес, ако не заминавах за Катовица. Желая успех на състава! Вчера момчетата се представиха превъзходно и след 2-0 не се съмнявам, че ще победят Естония”, коментира Пиронкова.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Internazionali BNL d′Italia
Категория: Мастърс 1000
Място на провеждане: Рим, Италия
Настилка: Клей
Награден фонд: €9,645,265

Official Website | Livescore
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ