14-10-2010 18:34 | Николай Драгиев

Повече от интересно е на турнира в Линц за жени. И не, защото надпреварата е от особена класа, а най-малкото заради присъствието на Ана Иванович.

Сръбкинята стигна до четвъртфиналите, след като отупа с 6:3, 6:2 Барбора Захлалова Стрицова.

Шоуто в този мач се разигра след първия гейм от мача. Тогава Ана помоли съдията на стола да посети съблекалнята си.

След като изчезна от корта, на Иванович бяха начислени цели четири наказателни точки или иначе казано цял гейм в полза на Захлалова Стрицова.

На всеки 20 секунди забавяне неумолимият рефер присъждаше точка срещу бившата номер 1.

При завръщането си на корта Иванович отдаде случилото се на "лоша комуникация", тъй като тя си е помислила, че е получила разрешение да отиде до банята.

"Това, което научих от този мач е, че не трябва да ям йогурт преди да изляза на корта. Наложително бе да напусна корта бързо," откровена бе Хубавата Ана след срещата.

В четвъртфиналите Иванович ще играе с друга сексапилна тенисистка - Юлия Гьоргес от Германия, която смаза с 6:2, 6:1 Петра Квитова.