Ана Иванович отново остана без треньор



31-10-2010 14:05 | Николай Драгиев

Бившата номер 1 в света Ана Иванович остана отново без треньор. Хайнц Гюнтард, който започна работа с нея през февруари, вече няма да й помага.

Бившият наставник на легендарната Щефи Граф не е успявал да съвмести работата си с Иванович и задълженията си като .. тв коментатор.

"Много съм благодарна на Хайнц за нашето сътрудничество. Той много ми помогна. Безусловно постигнахме не малко, а играта ми е доста по-добра.

"За в бъдеще обаче имам нужда от треньор, който може да работи непрекъснато с мен, да пътува по различните турнири и да ми помага на тренировки.

"Хайнц има семейство, а и работа като коментатор. Уважавам това, но нашето сътрудничество така става невъзможно," коментира самата Ана Иванович.




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Tiriac Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Букурещ, Румъния
Настилка: Клей
Награден фонд: €622,850

Official Website | Livescore
Турнир: Grand Prix Hassan II
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Маракеш, Мароко
Настилка: Клей
Награден фонд: €622,850

Official Website | Livescore
Турнир: US Men′s Clay Court Championship
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Хюстън, САЩ
Настилка: Клей
Награден фонд: $710,735

Official Website | Livescore
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ