Неделчева с награда от МВР


Неделчева с награда от МВР
17-05-2010 00:00
Министърът на вътрешните работи Цветан Цветанов награди днес състезатели по борба и бадминтон, служители на министерството.

На церемонията, която се състоя в сградата на МВР, европейската шампионка по борба Станка Златева, бронзовият медалист Михаил Ганев и носителят на сребърен медал от шампионата на Стария континент в Баку (Азербайджан) Радослав Великов получиха почетни медали на министерството. Ганев, Великов, Златева, както и старши треньорът на българския национален отбор по свободна борба Симеон Щерев бяха наградени и с пет дни допълнителен платен отпуск.

Петя Неделчева, спечелила сребърен медал на двойки на европейското първенство в Манчестър, също получи почетен медал на МВР и пет дни допълнителен платен отпуск.

Министър Цветанов пожела още много успехи на българските спортисти и треньори и в шеговит тон заяви, че състезателите ще имат възможност да ползват отпуските си едва след летните олимпийски игри в Лондон през 2012 година.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Chile Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Сантяго, Чили
Настилка: Клей
Награден фонд: $700,045

Official Website | Livescore
Турнир: Abierto Mexicano Telcel
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Акапулко, Мексико
Настилка: Твърда
Награден фонд: $2,469,450

Official Website | Livescore
Турнир: Dubai Duty Free Tennis Championships
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Дубай, ОАЕ
Настилка: Твърда
Награден фонд: $3,311,005

Official Website | Livescore
Други новини