Джокович на полуфинал в Ротердам
11-02-2010 00:00

Джокович проби на нула в сервис гейма на Кюдинели за 3:2. Сърбинът можеше да повтори постижевието в осмия гейм, но швейцарецът устоя и спечели подаването си от 15:40. До края на сета Ноле не беше застрашен по никакъв начин и спечели авторитетно частта.
Във втората белградчанинът направи брейк за 2:1, а след това и при 5:2, което прекърши съперника му окончателно. В следващия гейм Джокович сервира безкомпромисно и затвори двубоя след час и половина игра.
В целия мач сърбинът не позволи на 28-годишният си съперник да стигне до точка за пробив. Той спечели 74 точки в срещата, като даде на съперника си само 54. Следващият съперник на Ноле трябваше да е германският тенисист Флориан Майер, който вчера елиминира в три сета петия поставен Томи Робредо от Испания. Но финалистът от "Загорка Къп" се отказа заради разтежение.
Успех в два сета записа и четвъртият в схемата Гаел Монфис. Французинът се справи с участващия с „уайлд кард” Тимо де Бакер от Холандия с 6:3, 6:2
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Коментари

















