Петима наши тенисисти на осминафинал
20-05-2009 00:00

Грозданов преодоля квалификанта Андреас Нейков с 6:0, 6:3. 22-годишният държавен шампион и национал ще срещне Цветан Михов в двубоя, който ще определи сигурният българин на четвъртфиналите.
Получилият покана от организаторите Димов се справи с „щастливия губещ” Милош Секулич от Сърбия със 7:5, 6:4. Европейският вицешампион при юношите от 2007 година очаква във втория кръг Никита Кривонос от Съединените щати, който е пети поставен в схемата.
Националът Иванов пък победи сръбския квалификант Саша Стоиславлевич с 6:4, 6:3. Софиянецът ще се изправи срещу друг тенисист, преминал пресявките на турнира. Това е испанецът Родригес-Сервантес. Кузманов се класира след отказване на македонеца илия Мартиноски при 7:6(5) и 3:3 за българина. Следващият му съперник е №6 Франк Винтермантел.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Коментари
















