Серина отказва реванш на Родик
26-01-2009 00:00

„Не мисля, че има смисъл и нужда от реванш – заяви Серина пред Reuters след днешната си победа на четвъртфиналите на Мелбърн. - Спечелих тогава, бях очевидно по-добрата. Резултатът е показателен. Анди непрестанно ме гони за нов мач, но нямам време за това“.
Родик оправда загубата си с мощната физика на Уилямс. „Тя ме победи преди време, само защото беше с година по-голяма от мен и доста по-голяма и по-силна от мен“, оправда се момъкът от Небраска.
Серина веднага отговори на репликата на своя приятел, като го опроверга. „Анди винаги преувеличава. Аз бях дребничка за годините си, той – също. Но имах по-здрава физика от него, че дори и бицепсите ми бяха по-големи от неговите. Така че той ми завиждаше“, разкри американката.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Коментари
















