Жюстин Енен има нов приятел



18-08-2007 00:00
Номер едно в дамския тенис Жюстин Енен се класира на полуфиналите в Торонто. Тя победи Надя Петрова със 7:6, 6:3.

Но по-голямата новина е, че белгийката отново е влюбена и вече не крие новото си гадже. Това е Грегори Филипен (на снимката вдясно), 30-годишен сънародник на Жюстин, който се занимава с политика.

Енен се раздели с тирето и частта от фамилията си Арден в края на миналата година. Тя се разведе със съпруга си Пиер-Ив след четиригодишен брак. Миньончето преживя тежко раздялата и заради нея пропусна Откритото първенство на Австралия през януари и се скара сериозно със своите родители.

Новият приятел се появи за първи път в ложата на 25-годишната Жюстин още на четвъртфинала на Wimbledon срещу Серина Уилямс, но тогава никой не му обърна внимание. Двамата се запознали в тенис клуб в белгийското градче Анс. Грегори е запален аматьор.

Местният вестник „Нет Лаатсте Ниувс” разкри връзката и успя да влезе в контакт с Филипен. „Дали съм новият приятел на Жюстин Енен? Нека да кажем, че двамата се чувстваме много добре, когато сме заедно”, каза като истински джентълмен Грегори и косвено призна връзката.



 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Тенис резултати и статистика
Други новини