Пиронкова получи „уайлд кард” за турнира в Сидни



07-01-2016 10:11

Цветана Пиронкова получи специална покана – „уайлд кард”, за основната схема на WTA Premier турнира в Сидни, който започва идната седмица. Българката се похвали с новината в Twitter.

„Току що получих приятна изненада от Сидни, където ми дават уайлд кард! Благодаря ви”, написа Цвети в своя микроблог.

Припомняме, че Цветана Пиронкова по традиция се представя отлично в Сидни. През 2014-та година българката спечели първата си и единствена до момента титла именно там, след като тръгна от квалификациите.

Миналата година Цвети отново стартира от пресявките и стигна до полуфинал, където бе спряна от бъдещата шампионка Петра Квитова.

„Уайлд кард” за основната схема в Сидни получи и Ана Иванович.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Monte-Carlo Rolex Masters
Категория: Мастърс 1000
Място на провеждане: Монте Карло, Монако
Настилка: Клей
Награден фонд: €6,832,435

Official Website | Livescore
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ