Григор чу Никол и загуби 7 гейма подред (видео)

07-06-2016 21:01 | Tennis24.bg

Григор Димитров започна със загуба сезона на трева, след като отстъпи с 4:6, 2:6 пред Хуан Мартин дел Потро на старта на турнира в Щутгарт.

Изключително любопитен момент в двубоя се случи при резултат 4:3 в първия сет в полза на Григор.

Тогава, по време на паузата за почивка, домакините решиха да пуснат едно от най-популярните парчета на гаджето на Димитров – Никол Шерцингер. Българинът прие с усмивка музикалния избор на домакините, като дори се засмя за момент.

Когато се върна на корта обаче Димитров записа тежка серия от 7 последователни гейма (от 4:3 до 4:6, 0:4), след което в последствие загуби двубоя.

Следващият турнир, на който ще видим в игра Димитров е този в Куинс Клъб (Лондон), където битките започват следващата седмица.