Зверев отново се пуска на Хопман къп



30-09-2016 09:49 | Любомир Тодоров

Александър Зверев се завръща в отборния турнир за смесени двойки "Хопман къп", който ще се проведе в началото на януари 2017 година в Пърт, Австралия.

Тийнейджърът от Хамбург ще представя Германия заедно с Андреа Петкович. Спечелилият преди дни първат титла в АТР Тур Зверев игра и тази година в състезанието, като си партнираше със Забине Лизицки.

Петкович също ще участва за втори път в турнира. Тя замени контузената Татяна Малек през 2013-а.

Вече са известни участниците на половината отбори. За Швейцария ще играят Роджър Федерер и Белинда Бенчич. Петра Квитова и Адам Павлашек ще представят Чехия, а за Съединените щати са записани Джак Сок и Коко Вандевеге.

Останалите четири състава в следващото изданиет на "Хопман къп" са Австралия, Франция, Испания и Великобритания.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Monte-Carlo Rolex Masters
Категория: Мастърс 1000
Място на провеждане: Монте Карло, Монако
Настилка: Клей
Награден фонд: €6,832,435

Official Website | Livescore
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ