Оперираха Квитова



20-12-2016 21:02 | Tennis24.bg

Чешката тенисистка Петра Квитова претърпя спешна операция на лявата ръка. 11-та в света пострада при опит за обир в дома й в Простейов и бе нападната с нож.

„Тя трябваше да претърпи операция на лявата ръка“, бе лаконичното изявление на говорителя й Карел Тейкал за АФП. Това притесни феновете й, тъй като тенисистката играе с лява ръка. По-рано през деня той обяви, че обирджиите не са атакували Квитова заради популярността и известността й. „Никой не се е опитвал да я нападне като Петра Квитова“, каза Тейкал.

Във „Фейсбук“ тенисистката написа: „Бях атакувана в апартамента си с нож. В опита си да се предпазя съм лошо наранена в лявата ръка. Вярвам на докторите и вярвам, че ще се оправя. Не се безпокойте за мен.“


Полицията вече разследва случая и има описание на нападателя. Шефът на местната полиция Франтишек Коринек обаче отказа да потвърди слуховете, че Квитова сама е пуснала нападателя в дома си, след като той й се представител като работник по поддръжката.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Monte-Carlo Rolex Masters
Категория: Мастърс 1000
Място на провеждане: Монте Карло, Монако
Настилка: Клей
Награден фонд: €6,832,435

Official Website | Livescore
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ