Програма за турнира в Маями за сряда



22-03-2017 13:15 | Станко Димов

Пълна програма за сряда за смесения турнир на твърди кортове в Маями, Флорида, който е от категория WTA Premier при дамите и "Мастърс 1000" при мъжете:

Централен корт, начало 18:00 часа:
Майкъл Мо (САЩ) - Никола Маю (Франция)
Фабио Фонини (Италия) - Райън Харисън (САЩ)

не преди 22:00 часа:
Южени Бушар (Канада) - Ашли Барти (Австралия)
Катрин Белис (САЩ) - Айла Томлянович (Хърватия)

не преди 02:30 часа:
Адам Павлашек (Чехия) - Тейлър Фриц (САЩ)

не преди 04:00 часа:
Сорана Кърстя (Румъния) - Моника Пуиг (Пуерто Рико)

"Грандстенд", начало 18:00 часа:
Мартин Клижан (Словакия) - Беноа Пер (Франция)

не преди 20:00 часа:
Бетани Матек-Сандс (САЩ) - Катерина Синиакова (Чехия)
Хуан Монако (Аржентина) - Федерико Делбонис (Аржентина)
Джаред Доналдсън (САЩ) - Кайл Едмънд (Великобртитания)

не преди 00:00 часа:
Гуидо Пея (Аржентина) - Тим Смичек (САЩ)

Корт 1, начало 18:00 часа:
Йелена Янкович (Сърбия) - Ярослава Шведова (Казахстан)
Доналд Йънг (САЩ) - Дъстин Браун (Германия)
Иржи Весели (Чехия) - Томи Хаас (Германия)
Кевин Андерсън (РЮА) - Душан Лайович (Сърбия)
Юлия Гьоргес (Германия) - Алисън Риск (САЩ)

Корт 2, начало 18:00 часа:
Жереми Шарди (Франция) - Факундо Банис (Аржентина)
Янина Викмайер (Белгия) - Луцие Шафаржова (Чехия)

не преди 21:00 часа:
Хедър Уотсън (Великобритания) - Патрисиа Мария Тиг (Румъния)
Виктор Троицки (Сърбия) - Тиаго Монтейро (Бразилия)
Ализе Корне (Франция) - Аляксандра Саснович (Беларус)

Корт 7, начало 18:00 часа:
Кристина Макхейл (САЩ) - Анника Бек (Германия)
Ернесто Ескобедо (САЩ) - Даниел Евънс (Великобритания)
Кристиан Харисън (САЩ) - Дуди Села (Израел)
Лорън Дейвис (САЩ) - Варвара Лепченко (САЩ)
Шелби Роджърс (САЩ) - Марина Еракович (Нова Зеландия)

Корт 8, начало 18:00 часа:
Йошихито Нишиока (Япония) - Джордан Томпсън (Австралия)
Андреа Петкович (Германия) - Яна Цепелова (Чехия)
Аляз Бедене (Великобритания) - Ян-Ленард Щруф (Германия)
Риса Озаки (Япония) - Луиза Чикико (САЩ)
Осеан Доден (Франция) - Полин Пармантие (Франция)

Корт 9, начало 18:00 часа:
Мисаки Дои (Япония) - Вероника Сепеде Ройг (Парагвай)
Мадисън Бренгъл (САЩ) - Йелена Остапенко (Латвия)
Донна Векич (Хърватия) - Ван Киан (Китай)
Аманда Анисимова (САЩ) - Тейлър Таузънд (САЩ)
Куруми Нара (Япония) - Анет Контавейт (Естония)


Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Monte-Carlo Rolex Masters
Категория: Мастърс
Място на провеждане: Монте Карло, Монако
Настилка: Клей
Награден фонд: €2,082,960

Official Website | Livescore
Други новини