Програма за турнира в Маями за четвъртък



Програма за турнира в Маями за четвъртък
Свързани турнири
Тагове
23-03-2017 11:38 | Станко Димов

Пълна програма за четвъртък за смесения турнир на твърди кортове в Маями, Флорида, който е от категория WTA Premier при дамите и "Мастърс 1000" при мъжете:

Централен корт, начало 18:00 часа:
Мадисън Бренгъл (САЩ) - Каролина Плишкова (Чехия, №2)
Марсел Гранойерс (Испания) - Борна Чорич (Хърватия)
Франсис Тиафо (САЩ) - Константин Кравчук (Русия)

не преди 00:00 часа:
Варвара Лепченко (САЩ) - Каролина Вожняцки (Дания, №12)

не преди 02:30 часа:
Гарбине Мугуруса (Испания, №6) - Кристина Макхейл (САЩ)

не преди 04:00 часа:
Томас Белучи (Бразилия) - Стефан Робер (Франция)

"Грандстенд", начало 18:00 часа:
Николоз Басилашвили (Грузия) - Томи Робредо (Испания)
Карен Хачанов (Русия) - Диего Шварцман (Аржентина)
Агниешка Радванска (Полша, №5) - Ван Киан (Китай)
Бърнард Томич (Австралия) - Михаил Кукушкин (Казахстан)

не преди 00:00 часа:
Александър Долгополов (Украйна) - Малек Джазири (Тунис)

Корт 1, начало 18:00 часа:
Адриан Манарино (Франция) - Бенямин Бекер (Германия)
Вероника Сепеде Ройг (Парагвай) - Доминика Цибулкова (Словакия, №4)
Гащао Елиаш (Португалия) - Орасио Себайос (Аржентина)
Яна Цепелова (Чехия) - Коко Вандевеге (САЩ, №18)

Корт 2, начало 18:00 часа:
Лицие Шафаржова (Чехия) - Дария Гаврилова (Австралия, №23)
Дамир Джумхур (Босна и Херцеговина) - Хьон Чун (Южна Корея)
Андрей Рубльов (Русия) - Флориан Майер (Германия)
Бетани Матек-Сандс (САЩ) - Елина Свитолина (Украйна, №9)

Корт 7, начало 18:00 часа:
Каспър Рууд (Норвегия) - Йен-Сун Лу (Тайван)
Сара Ерани (Италия) - Джан Шуай (Китай, №30)
Дарайън Кинг (Барбадос) - Лукаш Лацко (Словакия)
Елена Веснина (Русия, №13) - Айла Томлянович (Хърватия)

Корт №8, начало 18:00 часа:
Катерина Бондаренко (Украйна) - Миряна Лучич-Барони (Хърватия, №26)
Раду Албот (Молдова) - Андреас Сепи (Италия)
Анастасия Павлюченкова (Русия, №17) - Ярослава Шведова (Казахстан)
Денис Истомин (Узбекистан) - Андрей Кузнецов (Русия)

не преди 00:00 часа:
Анастасия Севастова (Латвия, №19) - Сорана Кърстя (Румъния)

Корт 9, начало 18:00 часа:
Ана Конюх (Хърватия, №29) - Кирстен Флипкенс (Белгия)
Ялия Путинцева (Казахстан) - Карина Витхофт (Германия)
двубой на двойки жени
Барбора Стрицова (Чехия, №15) - Йохана Ларлош (Швеция)

Корт 10, не преди 21:00 часа:
двубой на двойки жени
Робин Хаасе (Холандия) - Микаил Юмер (Швеция)


Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Serbia Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Белград, Сърбия
Настилка: Клей
Награден фонд: €711,800

Official Website | Livescore
Турнир: Barcelona Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Барселона, Испания
Настилка: Клей
Награден фонд: €1,702,800

Official Website | Livescore
Други новини