Новак работи от дома си (снимка)


Новак работи от дома си (снимка)
Свързани турнири
Свързани играчи
Тагове
12-04-2017 10:07

Новак Джокович тренира на пълни обороти за старта на сезона на клей в Европа. Припомняме, че в неделя започва „Мастърс 1000” турнирът в Монте Карло, където сърбинът ще опита да спечели трофея за трети път след 2013 и 2015.

„Чувството е страхотно, че се завърнах. Това е моята версия на това да си работиш от вкъщи. Как беше вашият ден?”, написа Джокович във „Фейсбук” и публикува снимка от съвместна тренировка с Виктор Троицки.

От началото на годината Джокович има спечелена една титла – в Доха, където на финала победи световния №1 Анди Мъри. Последваха обаче сериозни провали на Australian Open, Индиън Уелс и Маями, където сърбинът имаше да защитава титли.

Миналата година в Монте Карло Джокович отпадна във втори кръг, допускайки изненадваща загуба от Иржи Весели.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Libema Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Хертогенбош, Холандия
Настилка: Тревна
Награден фонд: €723,435

Official Website | Livescore
Турнир: Boss Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Щутгарт, Германия
Настилка: Тревна
Награден фонд: €757,320

Official Website | Livescore
Други новини