Пиронкова срещу рускиня в Мадрид



Пиронкова срещу рускиня в Мадрид
Свързани турнири
Свързани играчи
Тагове
04-05-2017 20:38 | Златка Замова

Златка Замова, кореспондент на Tennis24.bg в Мадрид

 
Беше изтеглен жребият за квалификациите на турнира по тенис в Мадрид, който при жените е от категория "Премиер".


Цветана Пиронкова е поставена под №10 и започва утре с двубой срещу Екатерина Александрова от Русия. Българката е 74-а в световната ранглиста, а съперничката й е №88.


Мачът на Цвети срещу 22-годишната Александрова е втори на пети корт. Там програмата започва със срещата Мариана Дуке - Нао Хибино, която е насрочена за 12:30 часа българско време.

 

При успех на Пиронкова тя ще се изправи във втория кръг срещу победителката от двойката Полин Пармантие - Сара Ерани.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Tiriac Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Букурещ, Румъния
Настилка: Клей
Награден фонд: €622,850

Official Website | Livescore
Турнир: Grand Prix Hassan II
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Маракеш, Мароко
Настилка: Клей
Награден фонд: €622,850

Official Website | Livescore
Турнир: US Men′s Clay Court Championship
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Хюстън, САЩ
Настилка: Клей
Награден фонд: $710,735

Official Website | Livescore
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ