Програма за Ролан Гарос за вторник



29-05-2017 20:57 | Tennis24.bg

Пълна програма за Откритото първенство на Франция - "Ролан Гарос" за вторник, 30-и май:

Корт "Филип Шатрие", начало 12:00 часа:
Йохана Конта (Великобритания, №7) - Сие-Су Уей (Тайван)
Анди Мъри (Великобритания, №1) - Андрей Кузнецов (Русия)
Жо-Вилфред Цонга (Франция, №12) - Ренцо Оливо (Аржентина)
Яна Чепелова (Словакия) - Симона Халеп (Румъния, №3)

Корт "Сюзан Ланглен", начало 12:00 часа:
Елина Свитолина (Украйна, №5) - Ярослава Шведова (Казахстан)
Стан Вавринка (Швейцария, №3) - Йозеф Ковалик (Словакия)
Нао Хибино (Япония) - Каролин Гарсия (Франция, №28)
Дъстин Браун (Германия) - Гаел Монфис (Франция, №15)

Корт 1, начало 12:00 часа:
Ализе Корне (Франция) - Тимеа Бабош (Унгария)
Танаси Кокинакис (Австралия) - Кей Нишикори (Япония, №8)
Ян-Ленард Щруф (Германия) - Томаш Бердих (Чехия, №13)
Фиона Феро (Франция) - Агниешка Радванска (Полша, №9)

Корт 2, начало 12:00 часа:
Филип Колшрайбер (Германия) - Ник Кириос (Австралия, №18)
Ашли Барти (Австралия) - Мадисън Кийс (САЩ, №12)
Раду Албот (Молдова) - Жереми Шарди (Франция)
Риса Озаки (Япония) - Южени Бушар (Канада)

Корт 3, начало 12:00 часа:
Мию Като (Япония) - Тейлър Таунзънд (САЩ)
Сам Куери (САЩ, №27) - Хьон Чун (Южна Корея)
Наоми Осака (Япония) - Алисън ван Аутванк (Белгия)
Джон Иснър (САЩ, №21) - Джордан Томпсън (Австралия)

Корт 4, начало 12:00 часа:
Мона Бартел (Германия) - Цветана Пиронкова (България)
двубой на двойки мъже
двубой на двойки мъже
Паоло Лоренци (Италия) - Рикардас Беранкис (Литва)

Корт 5, начало 12:00 часа:
Сорана Кърстя (Румъния) - Пън Шуай (Китай)
двубой на двойки мъже
Карен Хачанов (Русия) - Николас Хари (Чили)
Дуан Инг-Инг (Китай) - Татяна Мария (Германия)

Корт №6, начало 12:00 часа:
Гуидо Пея (Аржентина) - Хуан Мартин дел Потро (Аржентина, №29)
Маркос Багдатис (Кипър) - Николас Алмагро (Испания)
Маркета Вондроушова (Чехия) - Аманди Ес (Франция)
Анастасия Севастова (Латвия, №17) - Аника Бек (Германия)

Корт 8, начало 12:00 часа:
Ернесто Ескобедо (САЩ) - Денис Истомин (Узбекистан)

Корт 10, начало 12:00 часа:
Александър Долгополов (Украйна) - Карлос Берлок (Аржентина)

Корт 14, начало 12:00 часа:
Лоран Локоли (Франция) - Мартин Клижан (Словакия)
Барбора Стрицова (Чехия, №20) - Алисън Риск (САЩ)
Кайл Едмънд (Великобритания) - Гащао Елиаш (Португалия)
Хлое Паке (Франция) - Кристина Плишкова (Чехия)

Корт 16, начало 12:00 часа:
двубой на двойки мъже
Кевин Андерсън (РЮА) - Малек Джазири (Тунис)
двубой на двойки мъже
Дария Касаткина (Русия, №26) - Янина Викмайер (Белгия)

Корт 17, начало 12:00 часа:
Мария Сакари (Гърция) - Карла Суарес Наваро (Испания, №21)
Катерина Бондаренко (Украйна) - Петра Мартич (Хърватия)
двубой на двойки
Тиаго Монтейро (Бразилия) - Александър Мюлер (Франция).

_____
 

Абонирайте се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube


 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Други новини