Бащата на Томпсън разкри какъв смс му е пратил преди успеха над Мъри



21-06-2017 15:02

Джордан Томпсън, №90 в ранглистата на АТР, поднесе вероятно най-голямата сензация на седмицата, след като победи със 7:6 (4), 6:2 Анди Мъри на старта на турнира на тревни кортове в Куинс Клъб.

За австралиеца това категорично е най-ценната победа в кариерата му до момента, с която сложи край на надеждите на Мъри за трети пореден и общо 6-и триумф в Куинс.

Минутки преди двубоя бащата на австралиеца – Стивън, му е изпратил любопитен смс.

„Той трябваше да играеше срещу Мъри и му написах, че това е един добър скалп, който може да вземе”, разкри Стивън Джонсън и допълни: „След мача отново му писах: „казах ти”. Мисля, че никой не вярваше в успеха му, дори самият той. Но той получи своя шанс и се възползва”, каза още Стивън Томпсън.

Още нещо любопитно – за първи път от 2 години насам Мъри не успя да пробие подаването на своя опонент. От последния такъв случай шотландецът изигра 136 двубоя (Синсинати 2015, Роджър Федерер).

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Miami Open
Категория: Мастърс 1000
Място на провеждане: Маями, САЩ
Настилка: Твърда
Награден фонд: $11,255,360

Official Website | Livescore
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ